27 almanak bakım, Medical Point adıyla yola bitmeme ediyor

– 27 yıllık hizmet, Medical Point adıyla yola devam ediyor

İZMİR – 27 yıldır esenlik alanında büyük yatırımlara imza atan Sentez Sağlık Hizmetleri, Medical Otopark Hastaneler Grubu’ndan ayrılarak işaret ismini Medical Point adına değiştirdi. Planlı matbuat toplantısı ile Medical Point Hastaneler Grubu tanıtıldı.

Medical Otopark Hastaneler Grubu’ndan ayrılan Bireşim Keyif Hizmetleri, marka ismini Medical Point yerine tahrifat kararı aldı. Medical Point Hastaneler Grubu CEO’su Veysi Kubba ve Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Galibiyet Beken; İzmir, Gaziantep ve Batman hastanelerinin eskimemiş adının Medical Point adına değiştiğini matbuat mensupları ile paylaştı. Veysi Kubba, genişlik güdük zaman içerisinde İzmir’e ikinci ayrımsız hastaneyi açabilme hedeflerinin üstelik olduğunu belirtti.

“10 milyondan fazla hastaya onma dağıttık”

Çeyrek asrı çok süredir insanlara onma dağıtmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Medical Point Hastaneler Grubu CEO’su Veysi Kubba, “Hastaneciliğe bundan kamu 27 yıl önceki başladık. 27 yıldır süren hizmet aşkımızla, zaman henüz koca bir ivmeyle yolculuğa çıkıyoruz. Medical Point adıyla Türkiye’de bakir ayrımsız takım oluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. 27 yıldır 10 milyondan aşkın hastaya şifa dağıttık. Yüz binlerce işler yaptık ve insanların esenlik problemlerini nakız noktasında elimizden gelen bütün gayreti gösterdik. Pandemi döneminde birlikte canımızı dişimize takarak İzmir ve havza sağlığına ulama arz uğrunda haddinden fazla nazik emekler sarf ettik. Tamlık topluluk arkadaşlarımızla birlikte canımızı hiçe farzımuhal İzmir ve bölge halkının sağlıklarına çözüm olma noktasında bilcümle gayretlerimizi göstermiş olduk. Bireşim Keyif Hizmetleri A.Ş. adına İzmir hastanemizi, İzmir ve Ege Bölgesinin en iri hastanesi kendisine kuruluş ettik ve dünyada referans tıpkısı karambol olma amacı ile İzmir Ekonomi Üniversitesi ile teşrikimesai yaparak tıp fakültesi hastanesi kimliğine kavuştuk. Gelinen noktada, global afiyet hizmetlerindeki değişen dinamiklere akıllıca kendisine daim kendini yenileyen, geliştiren, kanta dayalı cins ekseninde genişlik yıpranmamış teknolojik imkanları halkımıza sunan esenlik merkezi olmanın kıvancını duyuyoruz” dedi.

“İzmir merkez olacak”

Bakir tıpkı keyif markasını Türkiye’ye kazandırmanın heyecanın ve mutluğunu yaşadıklarını dile getiren Kubba, “Bugün bakir bir sağlık markasını ülkemize kazandırmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bunun da merkezi İzmir olacak. Eskimemiş hastaneler grubu markamız Medical Point ile sağlık hizmetlerine bitmeme ika kararımızı sizlere bildirmekten kıvanma duyuyoruz. Medical Point Hastaneler Grubu bünyesinde bakım verecek İzmir, Gaziantep ve Batman hastanelerimiz, yerli dinamiklere entegre, toptan benzeri marka yolculuğunun İzmir merkezli önceki adımları olacaktır. Toplamda 985 marazlı yatağı, 308 doktor kadrosu ve 2 bin 584 çalışanı ile bu hedefe haddinden fazla yakınız. 85 bine mail uluslararası tutkun envanterimizle, esenlik turizminde global ölçekte tercih sebebiyiz. Antrparantez mangır üniversiteleri beyninde en aşkın almanak ilmî işaret fail tıp fakültesi hastanesi olmanın üstelik sevap gururunu yaşamaktayız” diyerek konuştu.

Yıpranmamış keyif turizmi modeli

Değişimle ilişik yerine afiyet kadrosunda seçme değişiklik olmayacağını belirten Kubba, “Hem akademik ve bilirkişi doktorlarımız, hem üstelik deneyimli çalışanlarımızla benzeri şekilde hizmete devam edeceğiz. Hastalarımızın tıbbi bilgilerini özenle korumaya bitmeme edecek ve hizmet kalitemizi geliştirerek artıracağız. Yeni markamız ile gelişigüzel bakir projeleri üstelik hayata geçireceğiz. Dünya Sağlık Örgütünün birlikte vurguladığı üzere sürdürülebilir sağlık mottosu amacıyla afiyet turizmine makul konseptleri birleştiren yadırgatıcı açılımlarımızı gittikçe sizlerle paylaşacağız. Bunun yanı sıra güncel teknolojik ekipmanlarla donatılmış tekmil hastanelerimizde de yatırımlarımıza devam edeceğiz. Az merkezlerde yapılan spesifik tıbbi uygulamaların sayısını artıracağız” sözlerine saha verdi.

Karbon etkisiz şifahane

“Gezegenin sağlığı eşittir insan sağlığı” mottosuyla yenilenebilir enerji ile ilişik yatırımlardan bahseden Kubba, şu bilgileri verdi: “6 ay süresince enerjimizi belde dostu yenilenebilir erke kaynağından sağlamayı hedefliyoruz. Bu çerçevede solar kendisine kendi elektriğimizi üretebilecek yatırımlara başlıyoruz. Bu sayede cıvıltı tüketiminde sıfır karbon bacak izimiz olacak. Bu projemizle Türkiye’bile elektriğini kişi üreten bulunmaz hastanelerden biri olacağız. Hizmet ürettiğimiz herhangi bir lokasyonda doktor kadrosu, uygulayım bilimi, konfor ve sürdürülebilirlik ile global tıpkısı referans noktası olma şiarını organizasyon edeceğiz. Değişmeye ve gelişmeye devam edeceğiz. Bu değişimin, özellikle İzmir başta tevessül etmek amacıyla kamu Türkiye amacıyla sağlıkta yeni bir aşama olmasını murat ediyor; afiyet ve sağlık turizmi kavramlarına eskimemiş bire bir konu açıyor ve geleceğe umutla bakıyoruz. Türkiye’nin bakir esenlik noktası Medical Point’i sizlere gururla sunuyoruz.”

“Türkiye’deki yegâne başvuru hastanesi konumuna geldik”

Cumhuriyetin 100. yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi adına geçmiş mezunlarını vereceklerini ve bundan hava nazik bahtiyarlık duyduklarını tamlayan Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Galibiyet Beken birlikte “Hastaneler, hepimiz üzere olmazsa olanaksız. Bunu pandemi döneminde de yaşadık. Pandemi ile alay malay umum dünyada edisyon bire bir proses başladı. Biz bu kapalı dönemde dahi geçen sene hastanemizin görüntüleme sistemlerini kullanılmamış kuşak ve bireşimli zeka içerek cihazlarla değiştirdik. Dünyanın yeryüzü iri firmalarından birine Türkiye’deki yegâne müracaat hastanesi konumuna geldik. Bu bileşimli zeka destekli hizmetler, hastalarımızın teşhisinde haddinden fazla kısık aynı basit sağlamış oldu. Evire Çevire İzmir’imizin bu kadar sistemlere müstahak olduğunu düşünüyoruz. Bundan ahir süreçte de teknolojik yerine yenilikleri İzmir ile buluşturmak arzusundayız” ifadelerini kullandı.Share: