4 bölüm evvel evlenen güre kızın çığlık ölümü

Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde 4 aktarılma evvel evlenen taze kız ve akrabası, girdikleri denizde boğularak hayatını kaybetti. Üzüntülü aile gözyaşlarına boğuldu.

Olay, geçkin Kandıra ilçesinde kâin Babalı sahilinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 4 dönme ilk evlenen Fatma (21) ile Enes Taşdemir (23) çifti ve yakınları, dinlence amacıyla Sakarya’dan Babalı’ya geldi. Burada denize giren çift dalgalara kapıldı. Olayı gören çiftin akrabası Mithat Çevik (44) de onları idare etmek isterken dalgalara kapıldı. Kısa tıpkısı müddet bilahare denizde çırpınırken görülen 3 sevimli, çevredekilerin ve cankurtaranların sayesinde denizden çıkarıldı. İhbar üzerine fenomen namına esenlik ekipleri sevk edildi. Vatandaşlar marifetiyle müstear solunum yapılan 3 hayat, fenomen namına mevrut esenlik ekiplerine tasdik edildi.

Tüm müdahalelere rağmen Acar kurtarılamazken, hayati tehlikesi olan Fatma ve eşi Enes Taşdemir ise hastaneye kaldırıldı. Dün hastaneye kaldırılan Fatma Taşdemir, yapılan tamam müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Enes Taşdemir’in ise sağlık durumunun mebzul olduğu öğrenildi.

Otopsinin ardından aileye tasdik edilen Enerjik’ın cenazesinin Muş’ta defnedileceği, Fatma Taşdemir’in cenazesinin dahi tamamlanan işlemlerinin ardından aileye teslim edileceği bildirildi. – KOCAELİShare: