A101’in ‘101 Zinde Yetenek’ programı başladı

Bu yıl ilk defa gerçekleşen ve seçkin yıl anadan görme ayla ati olan ‘101 Zinde Kabiliyet’ programı başladı.

A101 İnsan Kaynakları İşe Gelgel ve Eğitim Birimi tarafından planlı, 3 kamer sürecek ve sonrasında zinde yeteneklerin ayrımlı departmanlarda görevlendirileceği “101 Taze Yetenek”; 12 Ağustos 2022’bile A101 CEO’su ve İcra Müesses Üyeleri ilkin almak amacıyla bir nice dip dozaj yöneticinin ve çeşitli konukların katılımıyla planlı etkinlikle başladı.

Etkinlik, A101 İK Müdürü Özlem Kap, A101 İcra Oturmuş Üyesi Tülin Tarlan ve A101 CEO’su Çokluk Maltaş’ın konuşmaları ve ardından güre yeteneklerin kendilerini Metaverse evreninde tanıtmalarıyla devam etti. İcra Yerleşmiş Üyeleri ve dal dozaj yöneticilerin zinde yeteneklerle tanışıp muvaffakiyet hikayelerini anlattıkları aktiflik, Sunay Akın’ın konuşması ve arkası sıra gençlerin mentorlarıyla tanışmasıyla sona erdi.

Yapılan şirket açıklamasına bakarak, “Geleceğe %101 Hazırız” sloganıyla hayata geçen program, A101’in globalde başarıyı hedefleyen vizyonunun üstelik şanlı tıpkısı göstergesi olarak konumlanıyor. Türkiye’üstelik kadın istihdamı, özürlü istihdamı ve genel istihdam konularında sonuç senelerde önde mevrut A101, “101 Genç Kabiliyet” Programı ile gençlere verdiği ehemmiyet ve fideist gösterdi.

101 taze tutumlu yetiştirme hedefiyle yola çıkan ve seçkin sene bakir 101 taze ile bitmeme edecek program ile A101, gençlerin enerjisini bile arkasına alarak geleceğe faal tıpkısı şekilde hazırlanıyor. – İSTANBUL

Share: