ABD’de ölüp kalın kafalı dirildiğini argüman fail karı: İnsanlığa tıpkı akıl getirdim

ABD’nin Kentucky eyaletinde ateş parçası 52 yaşındaki hemşire Penny Wittbrodt, rahatsızlanmasının peşi sıra solunum yetersizliği dolayısıyla hastaneye kaldırıldı ve teneffüs makinesine bağlandı. İddialara göre bu sırada talihsiz kadının hayat fonksiyonları sona erdi ancak elan sonraları yeniden hayata döndü.

O SIRA YAŞADIKLARINI ANLATTI

Penny Wittbrodt, öldüğü sav edilen antlaşma diliminde yaşadıklarını ilk defa anlattı. Penny, ruhunun bedenden ayrılması sonrasında temiz benzeri çırağ gördüğünü ve önce adına büyükannesiyle karşılaştığını dile getirdi. Penny büyükannesinin namına “Asude kalmalısın” dediğini öne sürdü.

“ACILARINIZ BURADA MÜKAFALANDIRILACAK DEDİ”

Abla Penny elan sonra dünyada yaşadığı teessürat nedeniyle tanrıya sitemde bulunduğunu ve on paralık beklemediği bir uzanım yaşadığını ifade etti. Penny antrparantez gökyüzünden mevrut aynı sesle birlikte konuştuğunu öne sürdü. Penny, “Ruhum bedenden ayrıldı ve öldüğümde tanrının sesini duydum. Ona, dünyada çektiğim acılar amacıyla sitem ettim. O ise bana dünyada çektiğim acıların, öldüğümde mükafatlandırılacağını söyledi” ifadelerini kullandı.

Share: