Acun Ilıcalı yöntemince açıkladı! Ustalık direktör arayışlarını sürdüren Hull City’de yola kulübün söylence ismi Andy Dawson ile bitmeme edilecek

Shota Arveladze ile yolların ayrılması sonrası kullanılmamış teknik direktörünün kim olacağı merakla beklenen Hull City’de değişmeyen verildi. İngiliz ekibinin sahibi Dünya Ilıcalı, takımın yıpranmamış hocasını yöntemince açıkladı.

ANDY DAWSON İLE YOLA BITMEME EDİLECEK

Bir süredir Pedro Martins ile görüşme halinde olan Hull City, Portekizli öğretmen ile geçim sağlayamadı. Bunun üzerine Ilıcalı, Wigan maçına üstelik takımın başında çıkan pakt efsanesi Andy Dawson ile yola devam kararı aldı.

Andy Dawson

“BU BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Hull City internet sitesinde yayınlanan açıklamasında Ilıcalı, “Ekibimiz, kulüp efsanesi Andy Dawson ile tehlikesiz ellerde. Onun ve ekibinin çarşamba haset yaptığı işten çokça memnunuz. Taraftarların Andy’ye ve futbolculara desteği inanılmazdı. Bunları ayn önünde bulundurarak aynı ahir açıklamaya kadar Andy takımın başında saha alacak. Dünyanın ciharıyek yanından faziletkâr kalibreli beceri direktörlerin ilgisini çektik ve bu kulübü başarıya taşıyacak makul kişiyi bulana kadar bilcümle seçenekleri değerlendirmeye bitmeme edeceğiz. Bu bizim amacıyla çokça yüce benzeri karar ve aceleye getirmek istemiyoruz.” ifadelerini kullandı.

GALİBİYETLE BAŞLADI

Andy Dawson yönetiminde Wigan maçına çıkan Hull City, rakibi 2-1 yenmiş ederek 5 maç sonraları geçmiş galibiyetini almıştı.

Share: