Adlı rapçi Kanye West, 21 yaşındaki güzelle görüntülendi

Twitter ve Instagram hesapları Yahudi karşıtı paylaşımları nedeniyle kilitlenen dünyaca ünlü rapçi Kanye West elan önceki bile bir nice ünlü isimle yavuklu tartışma yaşamıştı. Rastgele yaptığı görüngü olan Kanye West demin dahi özel hayatıyla gündemde.

GÜZEL MODELLE GECELERDE

4 çocuğunun annesi Kim Kardashian’dan boşandıktan sonraları bir nice kişiyle zahirî Kanye West geçtiğimiz akşam ezanı beraberinde taze aynı güzelle yakalandı.

ÖNCE AŞINDIRMAK YEDİLER BILAHARE MAĞAZA GEZDİLER

Brezilyalı müşabih Juliana Nalu ile birkaç defa görüntü veren Kanye, yeni kız arkadaşıyla giysi mağazasına girmeden İtalyan yemeklerinin yapıldığı tıpkı restoranda kemirmek yedi.

OTELE GİRERKEN GÖRÜNTÜLENDİLER

Kanye ve 21 yaşındaki model güzeşte Perşembe haset bu arada bir otele girerken görüntülenmişti. Çiftin canan olup olmadığı hala bilinmiyor.

ÜNLÜ MODELLERLE ÇALIŞTI

Model Nalu, 18 yaşındayken L’Oreal Paris Brezilya ürünlerinin reklam yüzü oldu. İsmini duyurduktan sonraları Los Angeles’a geldi ve burada birçok dünyaca adlı modelle çalışmaya başladı.

KANYE WEST’E BINDI VERMİŞTİ

Model Nalu ayrıca 2024 yılında Amerikan Reislik seçimlerinde aday olacağını açıklayan ve daima üzerinde 2024 yazan kapela giyen Kanye West’e müzaheret etmek amacıyla üzerinde 2024 yazan kapela ile Instagram’da hikaye paylaştı.

Share: