Afyon yöntem: Seçer, Öz Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu

Mersin Büyükşehir Şehremini Vahap Seçer, model Akdeniz ilçesine bağlı Öz Mahallesi’nde vatandaşlarla benzeri araya geldi.

Mahallede geçmiş kendisine, ahzüita ziyaretini gerçekleştiren ve pazarcı esnafı ile dostane fail Başkan Seçer, ‘hayırlı işler’ dileklerinde bulundu. Alış aksata fail vatandaşlarla dahi sohbet etme ve sorunlarını dinleme fırsatı bulan Seçer, daha sonradan tıpkı mahallede meydan alan Ahmet Kaya Parkına geçti. Başbuğ Seçer burada benzeri taraftan Öz Mahallesi sakinlerinin ağırlama ettiği hamam çayını içerken, diğer taraftan de vatandaşlarla dostane ederek taleplerini ve sorunlarını dinledi, muktezi notları aldırdı.

Mahalle sakinleriyle sohbetinde, seçkin iskân bölgesinin kendine has sorunları olduğunu tabir fail Seçer, bu problemleri mahsus tıpkı tasrif, program ve bütçe dahilinde çözdüklerini kaydetti.

Mahallenin geriden mevrut bir nice yetişkin sorunu olduğunu ve bu sorunları Komutan Vahap Seçer’e ilettiklerini söyleyen Öz Mahallesi Muhtarı Ahmet Akyol, bahis konusu sorunların yetişkin bir kısmının çözüldüğünü ve mahalle adına hizmetlerden mutlu olduklarını tabir etti. Öz Mahallesi’nde vatandaşların çetin rabıta ve sevgisi ile karşılanan Başkan Seçer, daha sonra mahalle esnafını dahi ülfet ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

Komutan Seçer’in ziyaretleri esnasında, Büyükşehir Belediyesi personeli tarafından çocuklara oyuncak dağıtımı yapıldı. – MERSİN

Share: