AK Tümen Muğla Milletvekili Gökcan, Marmaris’te görüşmelerde bulundu

SELIM Öğür Muğla Milletvekili Gökcan, Marmaris’te görüşmelerde bulundu

MUĞLA YANLIŞSIZ Öğür Muğla Saylav Yelda Erol Gökcan, kurum ve kuruluşları ziyaret programı dahilinde tıpkısı sekans görüşme gerçekleştirdi. Milletvekili Gökcan, yaptığı ziyaretler sonrası incelemelerde bulunarak hava yetkilileri ile görüştü.

Marmaris’e gelen Ak Parti Muğla Mebus Yelda Erol Gökcan, Selim Öğür Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen ve ilçe dalavere kadrosu, İlçe Avrat kolları Başkanı Cavidan Öner ve eş kolları dümen kadrosu ile Polis Evi’nde bire bir araya geldi. İlçe yönetimi ile istişarelerde kâin Gökcan ‘Durmak yola devam ‘ sloganı ile yaşayan Türkiye’nin geleceği amacıyla imdi işlemek gerektiğini belirterek ‘bizim Cumhurbaşkanımız anlaşılan” diye altılı masanın bibi namzet çıkarmadığına atıfta bulundu.

‘Deniz Tecim Odası’na oflaz olsun ziyareti’

Yanlişsiz Tümen Muğla Mebus Yelda Erol Gökcan ve İlçe idare kadrosu geçtiğimiz aylarda yeniden seçilerek koltuğunu esirgeyici Marmaris Bahir Tecim Odası Başkanı Halil Bağlı’yı musahabe ederek denizcilik sektörünün sorunlarını dinledi. Gökcan, Marmaris’te sokaklardaki esnaflar ve vatandaşlar ile selamlaşarak hatırlarını sordu.

‘Ticaret Odası Başkanı Ayhan’ı yeniden seçildiği üzere tebrik kartı etti’

Ziyaret programı dahilinde kullanılmamış periyot Marmaris Tecim Odası Başkanlığına tekrar seçilen Süleyman Mutlu Ayhan ile mülaki ve okşayıcı olsun dileklerini ileten Dürüst Fırka Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan ve kaza yönetimi turizm kenti Marmaris amacıyla planlanan lansman ve ihya faaliyetleri hakkında bilgi edinerek ayrıldı.

‘Denizcilerin faziletkâr havza rabıt zamlarına tepkilerini dinledi’

Marmaris Balıkçılar Barınağı adına dahi bilinen azmak başında havza ve kayıkçıların toplandığını duyan ve gelip itaat etmek istediğini tamlayan Gökcan müzakere programının dışına çıkarak denizciler ile görüştü. Denizcilerin remiks isyanlarını dinleyen Saylav Gökcan hem azmakta vabeste kayıkçılara hem de şehremaneti yat limanı de ilişkin sivri yatlara bahis ile ait istida yazmalarını ve namına iletmelerini arzu etti. Dilekçeleri namına ulaştırdığı takdirde kesinkes Ulaştırma Bakanı Adaletli Karaismailoğlu’na ileteceğinin ve konunun takipçisi olacağının sözünü veren Selim Tümen Muğla Milletvekili Gökcan düzenlenen ziyaretlerine devam etmek için denizcilerin yanından ayrıldı.

‘Yeni sayrılarevi Mayıs ayının böylecene hizmete açılacak’

Esenlik Bakanlığı tarafından ihalesi gerçekleştirilen, Marmaris 125 Yataklı Vagon Mehabet Hastanesi inşaatını birlikte musahabe fail Mebus Gökcan, Marmaris İlçe Esenlik Müdürü Dr. İmran İnce ve İnşaat firması yetkilisinden sayrılarevi ile ait bilgi aldı. YANLIŞSIZ Öğür Muğla Saylav Yelda Erol Gökcan ‘Müteahhit yoluyla 2020 yılı süresince temeller atılarak yeni bakım binası inşaatı başlamıştır. Istinatgâh ikmal duvarları örgülü, anif inşaatı bitmiştir. Kreş namına yapılan düzlük tamamlanmak üzeredir. Yükleniciden alınan şifahi bilgiye göre mekanik tesisatın tamamlanmak üzere olduğu, ilerleyen süreçte canlılık tesisatlarına başlanacağı belirtilmiştir. İhale uhdesi işin kaba inşaat kendisine yüzde 100’ lık kısmı, toplanmış inşaatın ise yüzdelik 75’lik kısmı tamamlanmıştır. Hastanemiz 125 yataklı vagon 12 erişkin korkulu hizmet,4 yenidoğan tehlikeli hizmet ile hizmet verecektir. Müteahhit firmanın verdiği bilgilere göre Mayıs kocaoğlan sonu- Haziran kocaoğlan başında bölümsel teslime amade kuzuluk gelecektir” diye yıpranmamış hastanenin hasta kabulüne başlayacağı müjdesini verdi.

‘MHP İlçe Başkanlığını ülfet ettiler’

Program dahilinde Halk İttifakı paydaşı olan MHP Marmaris İlçe Başkanlığını musahabe ederek İlçe başkanı Eksiksizlik Kalemci ve MHP kaza yönetimi ile bire bir araya mevrut Gökcan ve kaymakamlık yönetimi yaklaşan seçme sürecine dair paylaşımlarda bulunarak sahada yapılacak çalışmaları konuştu. Cumhur İttifaki ziyaretinin ardından Marmaris geçmiş bölüm Şehremaneti Başkan adayı ve turizmci hisse senedi insanı Doğan Tugay’ı üstelik ziyaretlerinin arkası sıra, işadamı ve turizmci Serkan Yazıcı’yı görüşme ederek istişarelerde bulundu.

‘Nişan törenine katıldı’

Marmarisli vatandaşların evlerini partililer ile ziyaretin arkası sıra, DOĞRU Tümen Muğla Mebus Yelda Erol Gökcan İlçe yönetim kurulu üyelerinden Ferdi Öztekin’in şiar merasimlerine katılarak belgi kurdelelerini kesti, kalburüstü olsun ve bahtiyarlık dileklerini ileterek Marmaris programını sona erdirdi.

Share: