Akrabalarının evini basan baba ve 2 oğlu kırım yaptı! Temas şeyi inkar ettiler

Tepebaşı ilçesinde oturan İsmail A. (50) çocukları Beytocan A. (20) ve Baran A. (22), Yeşiltepe Mahallesi’nde 8892’nci Sokak üstünde oturan Volkan Şener ile Polat Gezici’in evine gitti. İki canip ortada daha tanınmayan tıpkı nedenle tartışma imdi.

İKİSİ DA HAYATINI KAYBETTİ

Evde çıkan arbedede İsmail A. ve oğulları Yağmur A. ile Beytocan A., pompalı tüfekle kırıcı etti. Saçmaların derkenar ettiği Yanardağ Şener ile Çelik Turist ciddi yaralandı. Şüpheliler görüngü yerinden kaçarken, ihbar üzerine sağlık ekiplerince ilk müdahalesi görüngü durumunda yapılan Şener ambulansla Yunus Emre Fehamet Hastanesi’ne, Gezmen ise yakındaki hususi benzeri hastaneye kaldırıldı. Doktorların birlik müdahalesine rağmen Şener ve Polat kurtarılamadı.

“CİNAYET FILAN İŞLEMEDİM”

Eskişehir Itimat Müdürlüğü Düzenlilik Şubesi’nin beraberinde enerjik bilek ve hususi harekat ekipleri, şüphelileri çakmak için Utku, Kuyubaşı ve Kumlubel mahallelerinde araştırı yaptı. Şüpheliler yaşanan takibin peşi sıra yakalanarak gözaltına alındı. Eskişehir Şehir Hastanesi’nde keyif kontrolünden geçirilen kıyacı zanlılarından Beytocan A., “Cinayet filan işlemedim, onlar dayımın oğlu benim” dedi. İşlemlerinin arkası sıra 3 berbat ifadeleri üzere Eskişehir Güvenlik Müdürlüğü’ne götürüldü. Anket sürüyor.Share: