Almanya büyük ayrımsız kimyasal saldırıdan kıl payı kurtuldu! Nahoş çöz çamaşırlarıyla gözaltına alındı

Almanya’nın yıldız batısındaki Castrop-Rauxel bölgesine sabahleyin saatlerinde planlı baskında terör saldırısı hazırlığı içerisinde olduğu öğrenilen 32 yaşındaki aynı İranlı ile bire bir ayrıksı adamın yakalandığı açıklandı.

EKİPLER APOTR ELBİSELER GİYDİ

Sabaha karşı terörle mücadele ekipleri aracılığıyla gerçekleşen baskında polis ve düzenlilik güçleri belkili tıpkı kimyevi yıldırı saldırısına cebin oksijen maskeleri ve apotr elbiseler giydi.

EVDE KİMYASAL MADDELER BULUNDU

Almanya’nın etkili iletişim araçları kuruluşlarından Welt, ismi açıklanmayan adamın evinde siyanid ve risin isimli kimyevi maddeler bulunduğunu ve bunların kimyasal zırh yapımında kullanılabileceğini duyurdu.

“ÇOKÇA CİDDİ BİR TERÖR SALDIRISI HAZIRLIĞI İÇERİSİNDEYDİ”

İç çamaşırlarıyla apar topar gözaltına alınan ve binadan çıkarılan adamın sorgusunun devam ettiği belirtildi. Yetkililer, “Gözaltına alınan kişinin devlete cebin çokça ağır sıklet aynı yıldırı atılım hazırlığı içerisinde olduğunu hesap pusulası ediyoruz” açıklamasını yaptı. Yetkililer ihbarın tıpkısı yabancı duyu biriminden geldiğini birlikte aktardı. Güvenlik güçlerinin zanlıyı beş altı gündür izledikleri birlikte belirtilirken ismi açıklanmayan adamın aynı gaye belirleyip belirlemediğine dair ise bir izah yapılmadı.

SİYANİDİN YER UFAK DOZU BİLE İNSANLARI ÖLDÜREBİLİYOR

En toksik dirim bilimsel konu namına aşina risin albeni aracılığıyla bulaşabiliyor ve öldürücülüğü çok faziletli. Maruz kalınan doza göre 32 ile 72 saat beyninde ölüme faktör olabiliyor.Siyanidin ise arz ufak ayrımsız dozu bile insanları öldürebiliyor.

Share: