Antalya haberi! 31’inci Alanya Triatlonu amacıyla kavrayışsız tadat başladı

Alanya’üstelik bu yıl 31’incisi yapılacak olan Avrupa Triatlonu Kupası ve Paratriatlon Acun Kupası’nın hazırlıkları başladı.

Alanya Belediyesi’nin ev sahipliğinde bu sene 31. nöbet düzenlenecek olan Triatlon yarışları amacıyla et kafalı sayım başladı. Dünyada kesintisiz bitmeme fail sınırlanmış spor organizasyonlarından birisi olan Alanya Triatlon etkinlikleri Avrupa Triatlonu ve Paratiatlon Dünya Kupası’na sahne olacak ve bu yıl 31. yılını kutlayacak. 15-16 Teşrinievvel tarihleri ortada gerçekleşecek yarışlara şu ana büyüklüğünde 600 sporcu pusat yaptırdı. Küsurat sürede sayının henüz de artmasını beklediklerini tamlayan Alanya Şehremini Gıyap Kasıt Yücel, pandemi kadar toptan felaketlerin katılımı etkilediği yarışların bu yıl sakat günlerine döneceğini söyledi.

“Iyicene tıpkı familya sahipliği yapacağız”

Yücel, “Dünya’nın muttasıl bitmeme fail mahdut spor organizasyonlarından birisi olan Alanya Triatlonu’nun bu yıl 31’inci yılını kutlayacağız. Seçme sene olduğu kadar bu yılda ilçemize yakışır şekilde üzerine değer katarak karı sahipliği yapacağız. Yarışlarımız 15 Teşrinievvel Cumartesi günü saat 10.00’de paratriatlon startı ile başlayacak. 16 Ekim Alışveriş haset ise saat 07.30’bile gözyaşı grupları, saat 12.00’de seçkin kadın yarışları ve saat 14.00’de elit erkek yarışları başlayacak ” dedi. – ANTALYA

Share: