Antalya iktisat haberleri… Antalya turizmde iki iri fuara familya sahipliği yapacak

29. Arsıulusal Gıda ve İçecek İhtisas (ANFAS Food Product) ile 33. Uluslararası Konaklama ve Ikram Ekipmanları İhtisas (ANFAŞ Hotel Equipment) fuarları, gelecek yıl 17-23 Ocak’ta Antalya’da düzenlenecek.

Hotel Hatim Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED) kurucusu Hakan Halit Kullanılmamış, bire bir dönemde açılacak iki fuarın tedbir çalışmaları kapsamında Side’deki bire bir otelde planlı toplantıda, Uluslararası Fuar ve Kurultay Merkezi’nde (ANFAŞ) gerçekleştirilecek iki fuar amacıyla coşkun tıpkısı düzentileme yürüttüklerini bildirdi.

Dernek olarak üyelerini ve meslektaşlarını, meslekleriyle ilişik turizm sektöründe mütebeddil ve gelişen yeniliklerden değirmek, bakir teknolojilerden yararlandırmak amacıyla mehabetli icraat yaptıklarını anlatan Bakir, “Sunu haddinden fazla mülakat edilen, acun markalarının ve ülkemizin sunma iyilerinin bire bir araya geldiği fuar olma özelliğine ehil Hotel Equipment’ta dostlarımızla, hal ortaklarımızla ve camiamızın altın mensuplarıyla ayrımsız misil elan karşılaşmak üzere bölüm sayıyor ve heyecanla bekliyoruz.” dedi.

Fuar kapsamında muhtelif etkinlikler gerçekleştireceklerini kaydeden Yıpranmamış, hazırlık çalışmalarının bitmeme ettiğini bildirdi.

ANFAŞ Fuarcılık Danışmanı Melik Biricik de sektörün profesyonellerini yegâne çatı altında toplayarak, dünya markalarını tanıtacaklarını belirtti. İki fuar amacıyla 300’ün üstünde delege, evcil ve yabancı 50 binden fazla aç ziyaretçi beklediklerini aktaran Biricik, fuarların sektöre katkısının akıbet aşama kebir olduğunu kaydetti.

Toplantıya ANFAŞ Fuarcılık Mir Müdürü Gökhan Küreli ile sıkıntılı içi ziyaretçi temsilcisi Büşra Özdemir birlikte katıldı.

Share: