Ayvazoğlu, “Mahalle Buluşması” programında vatandaşlarla biraya geldi

DOĞRU Fırka Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Akçaabat Derecik Vadisinde gerçekleştirdiği ‘Mahalle Buluşması’ programında vatandaşlarla tıpkısı araya geldi. Baharoğlu, burada çiçek ve meşalelerle karşılanırken, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Sahada olun, bölüt dokunun’ talimatını sahada ayrımsız uygulayan SELIM Fırka Trabzon Mebus Bahar Ayvazoğlu meclisten arda mütezayit tekmil zamanını mahalle mahalle, köy köy mülakat ederek geçiriyor.

“Sizlerin desteğiyle başaracağız”

Ayvazoğlu, Derecik Vadisi’nde gerçekleşen programda esnaf ve vatandaşları selamlayarak dostça etti.

Derecik Mahallesi Hayırlı Şekil Öz Ocağında mahalle sakinlerini dinleyen Ayvazoğlu, 2023 seçimlerinin önemine aksan yaparak, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde iktidara geldiğimiz günden itibaren sizlerin desteğiyle büyük bakım ve yatırımlar yaptık. Şimdi yeni benzeri yüzyılın başlangıcındayız. Bıçak sırtı tıpkısı dönme. Bu dönemi inşallah Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyıl’ına dönüştüreceğiz. Sizlerin desteğiyle bunu başaracağımıza inanıyorum. Hiçbirimiz tamlık bu kazanımların tıpkı çarpıda yok edilmesine cevaz etmeyecektir “dedi.

“Sera Gölü Trabzon’un projektör yüzü olacak”

Derecik Tavhane Gölü tenvirat çalışmalarını yerinde inceleyen Ayvazoğlu, “Derecik Vadisi Limon Bahçesi Gölü şehrimizin koca turizm destinasyon alanlarından biri. Bu bölgede yaptığımız envestisman ve hizmetlerle alay malay buradaki turizm potansiyelini elan de artırarak burayı bölgemizin marka turizm yerleşkesi haline getireceğiz. Camekân Gölü ve Derecik Vadisi’nde aynı yandan tenvirat çalışmalarımız bitmeme ederken diğer yandan karayolu şantiyemiz geceli gündüzlü çalışmakta. Amacımız burayı daha mahdut ulaşılabilir ve daha dikkat albenili hale ifham etmek. Bunun için yol genişleme çalışmalarımız, Limon Bahçesi Gölü ve çevresini aydınlatma çalışmalarımız ile Tavhane Gölü’nün temizliği ve güvenliği için DSi eliyle planlanan yatırım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu bölgenin ayrımsız evladı adına tek şüpheniz olmasın ego üzerime sakıt umum sorumlulukla alay malay çalışmaları yakından izleme ediyorum. İnşallah bu çalışmalar tamamlandığında hep alay malay göreceğiz kim Camekân Gölü şehrimizin ışıltılı yüzü olacak” ifadelerini kullandı. – TRABZON

Share: