Babasının apansızın ölümüyle yıkılan Ayrıksı Ulusoy’dan 2022’ye veda paylaşımı: Giderayak canımdan duygusal aldın

Muvaffakiyetli benzer Özge Ulusoy’un babası, 4 Aralık’ta Ankara’birlikte karşıdan karşıya geçerken araba çarpması sonucu hayatını kaybetti. Babasının vehleten ölümüyle yıkılan ve her fırsatta yaptığı açıklamalarla olayın peşini bırakmayacağını söyleyen Ulusoy, toplumsal iletişim araçları hesabından 2022’ye veda paylaşımı yaptı.

“CANIMDAN BIREY ALDIN”

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda bu yıl yaşadığı cet acısını hatırlatan Farklı Ulusoy, “Zarifçe söz evet birlikte kalma niçin güzel kalasın 2022! Giderayak canımdan can aldın. Beklenmediktin. Iyicene hatırlamayacağım seni, kalbim fay. Bir Tane benzeri işe yaradın; büyüdüm” dedi.

“ANNEM BİZE EMANET, SEN DAHI ORADAN BİZLERİ KORU”

Aynı sonrası paylaşımda çocukken babasıyla çektirdiği aynı fotoğrafı yayınlayan Ulusoy, şu ifadeleri kullandı: “Kalbim… Seni bu evrendeki cümle sevgilerden daha çok seviyorum. Benimlesin biliyorum hissediyorum. Güzelce söz demiyorum elbette kavuşacağız… Aklı Başında tıpkısı baba, tüm tıpkısı koca, dört dörtlük tıpkı adam olduğun amacıyla teşekkür ederim. Senin kızın koyulmak tıpkı kurum. Sana cemi hakkım helal babacığım umarım sen da bizleri izleyip gururlanıyorsundur hep yaptığın gibi…Annem bize hayat sen bile oradan bizleri koru olur mu? Mekanın cennet olsun Cenabıhak rahmet eylesin. Kızın Fındıka kadın…”

Share: