Başkan Yıldırım’ın Erzurum çıkarması

DÜRÜST Tümen Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, yardımcıları ve umumi heyet üyeleriyle birlikte Erzurum’dahi bire bir sıra temaslarda bulundu.

DÜRÜST Tümen Elazığ İl Başkanı Şerafettin Sebep, yardımcıları ve beraberindeki dümen kuruluyla alay malay bire bir seri temaslarda düşmek amacıyla ahi şehir Erzurum’a gitti. Burada geçmiş adına SELIM Öğür Erzurum İl Başkanlığını ülfet eden gök bilimi, İl Başkanı Mehmet Emniyetli Arı vasıtasıyla karşılandı. Başkan Yıldırım ve Temiz, aynı müddet kardeş kardeş ederek bilgelik alışverişinde bulundu.

YANLIŞSIZ Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Biz burada kendimizi evimizde akseptans ediyoruz. Kendilerini mülakat ettik. Elazığspor burada misafir ediyorlar. Hem ülke başkanıma hem üstelik şehremaneti başkanıma misafirperverliklerinden belde çok teşekkürname ediyorum. Siyaset alanında üstelik kızıl fikirlerinden yararlanma ettik. Kendisi yılların tecrübesidir” dedi.

Ortak bellek ve fikirle cereyan eden eş olduklarını nâkil Erzurum DOĞRU Fırka İl Başkanı Mehmet Emniyetli Arı, “Açıklık meydanlık üstelik istişarelerimiz oluyor. Elazığ ile Erzurum’un birbiri ile olan muhabbetini bütün biliyor. Bu muhabbetin gelişmesine bu ulama olacak. Başkanıma ve yönetimine geldikleri için çokça teşekkür ediyorum” diyerek konuştu.

Ardından Başbuğ Sebep ve Katışıksız, Belediye Reisi Mehmet Ayak’i müzakere etti. Kerte, site genelinde devam fail çalışmalar karşı başkanlara bilgi verdi. Elazığ ve Erzurum’un bire bir kültürü paylaştığını nâkil Belediye Reisi Saf, Yıldırım ve ekibine ziyaretten dolayı teşekkürname etti.

Erzurum ve Elazığ’ın ahi iki kent olduğunu vurgulayan SELIM Tümen Elazığ İl Başkanı Şerafettin Sebep, “Haddinden Fazla detaylı yıllara müstenit kardeşlikleri var. İç içe girmiş özellikleri var. Burada bizlerde serencam aşama mutluyuz. Yönetimimiz burada. Hep birlikte ziyaretlere geldik” şeklinde konuştu. – ELAZIĞ

Share: