Bay Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu’nun 4 yıllık ilişkisi bitti mi? Fenomen yaratıcı tez eskimemiş benzeri amor dedikodusunu alevlendirdi

Yaka Çapkını dizisinin başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu ile Karmakarışık’ın başrolü Mert Yazıcıoğlu, 4 yıldır amor yaşıyor. İkilinin benzeri süredir Saraçoğlu’nun partneri Bay Ramazan Çıpa ile yakınlaştığını ve Yazıcıoğlu’nun bu samimiyetten rahatsız olduğu iddia ediliyordu. İlişkileriyle gündemden düşmeyen ikili için çok konuşulacak iki tez ortaya atıldı.

AFRA İLE AYRILIP HAFSANUR İLE YAKINLAŞTI

Saraçoğlu’nun Çıpa ile yakınlığından rahatsız olan Yazıcıoğlu’nun ilişkiyi bitirdiği müstakbel sürüldü. Gazete Magazin’de düz alan habere bakarak, ilişkisini noktalayan yakışıklı oyuncu Karmakarışık dizisindeki caka arkadaşı Hafsanur Sancaktutan ile yakınlaştı. Amor yaşamaya başladıkları iddiasıyla magazin gündemine bomba kabil sakıt Sancaktutan ve Yazıcıoğlu’ndan elan benzeri izah gelmedi.

Hafsanur Sancaktutan ve Er Yazıcıoğlu

FOTOĞRAFLARI SİLMEDİLER

Öte yandan 4 yıldır ilişkilerini bitirdikleri konuşulan Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu içtimai medya hesaplarından fotoğraflarını kaldırmadı.

Bay Ramazan Çipo, Afra Saraçoğlu ve Kişi Yazıcıoğlu
Share: