Birey Yılmaz, haberi olmadan BBP’ye üye yapılmasına içtimai medyadan reaksiyon gösterdi: Bari bana üstelik veri verseydiniz

Komedyen Toplama Yılmayan’ın ağabeyi Fert Yılmayan, Twitter hesabından tıpkı paylaşımda bulunarak, haberi dahi olmadan siyasi ayrımsız partiye üye yapıldığını rapor etti.

HABERİ OLMADAN BBP’YE ÖRGEN YAPILDI

Fert Yılmaz’ın e-Devlet’te Nazik Ilişki Partisi’nin (BBP) Beylikdüzü Teşkilatı’na unsur olduğu görüldü. Kendisinin haberinin olmadığını söyleyen Yılmaz, “Siz birlikte e-Devlet’e girip bakın bakalım, sizi ne tümen için akla yatkın görmüş altın yöneticiler? Hayırdır inşallah! Keşki bana dahi fen verseydiniz… Kimlik bilgilerini da usulden sakladım, döner kebap söylediğim için çoktan çaldırmış olabilirim” ifadelerini kullandı.

“ŞANSLIYIM BENİ İSTANBUL’DA TUTMUŞLAR”

Yılmayan aynı başka paylaşımında ise esprili dille kendisinin bahtlı olduğunu yeğeninin ise on paralık gitmediği halde Mersin’da ayrımsız partiye uzuv görüldüğünü belirtti. Duygusal Yılmayan şunları söyledi: “Ben şanslıyım beni İstanbul’birlikte tutmuşlar, yeğenim Mersin’e hiç gitmedi amma Mersin’dahi bire bir partiye rağbet vermiş…”

Share: