Bulak Deniz ve Kaan Yıldırım’dan amor paylaşımı! Yıpranmamış yılı Venedik’te karşılayacaklar

Geçerlilik dizisinin başrol oyuncusu Bulak Bahir ile Sipahi’nin başrolü Kaan Yıldırım bire bir süredir amor yaşıyor. İlişkilerini gözlerden uzak aktif ikili, yılbaşını kutlulamak amacıyla Venedik’e gitti.

ROMANTİK POZLARINI PAYLAŞTI

Yoğun gelişim temposundan ahit ayırarak az dışına tatile revan ikili, Venedik sokaklarında gezerek romantik anlar yaşadı. Yıldırım ile aşk meşgul pozlarını Instagram hesabından paylaşan Bulak Deniz, “Mutlu yıllar. Bahtiyar aynı yıl olsun¦ 31.12.22 Venice” notunu düştü. İkilinin aşk kırcı pozları ise gücük sürede binlerce istimara ve beğeni aldı.

KAAN YILDIRIM AYRILIK İDDİASINA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

İlişkilerini gözlerden ırak yaşamayı yeğleme eden çiftle ilişik geçtiğimiz haftalarda ayrılık haberleri çıkmıştı. Hakkındaki iddiayı kesin ayrımsız dille yalanlayan Kaan Saika, sosyal iletişim araçları hesabından sitem ederek şu ifadeleri kullanmıştı: “Tahminî üç yıldır tek dayanağı ve gerçekliği sıfır o kadar haddinden fazla habere maruz kaldım kim bazı bazı kendime haddinden fazla yabancılaştığım anlar oldu. Hiç yapmadığım şeyler yapmışım, yaşamadığım şeyler yaşamışım kadar gösterildi. Tıpkı insan olduğundan ne büyüklüğünde farklı yansıtılabilirse o büyüklüğünde değişik yansıtıldım ve herkesin gözü uğrunda asla bana ait sıfır ayrımsız persona yaratıldı. Seçkin haberde, temas olayda eş olmadığım tıpkı ıra yüklediniz üzerime. Ego bütün susmayı tercih ettim, zamana güvendim, ant kimin hangi olduğunu gösterir dedim ancak bu yol kesmek istemiyorum. Kafanıza bakarak mübayenet haberi yapıp ilişkimizi itibarsızlaştırmanıza izin vermeyeceğim. Tığ, bize ilgilendiren süfli dünyamızda haddinden fazla mutluyuz. Lütfen rahat bırakın bizi.”

Share: