Cemal Hünal’ın otomobiliyle çarptığı motosikletlinin ayağı kırıldı

Issız Herif, Romantik Güldürü filmleriyle hafızlara kazınan ve Camdaki Kız dizisiyle ekranlara periyot işleyen adlı oyuncu Cemal Hünal, otomobiliyle motosikletli sürücüye çarptı. Olayda 1 dirilik yaralandı.

“ARACI SERENCAM ANDA FARK ETTİM”

Motosikletin sürücüsü verdiği ifadede “Özlük idaremdeki motosikletimle palyatif konumunda Mehmet Yıldız’la alay malay Fatih Padişah Mehmet Mahallesi istikametine gidiş halindeyken Akmerkez istikametine akıllıca seyir halinde olan Cemal Ünal idaresindeki şalter ansızın sola akıllıcasına Taşlıçay sokağına makul çevrim aldı. Ben da ara bulucu son anda fark ettim. Fren yaparak durmaya çalışsam birlikte duramadım. Plakalı şalter sol yöre farından vurdum kaymakamlık meydana geldi. Araca çarptıktan sonraları ben ve arkadaşım motosikletten düştük” dedi.

“UZLAŞMAK İSTİYORUM”

Baltalimanı Kemik Hastanesine götürülen motor sürücüsü ve yanındaki kişinin bacağında kırıklar tespit edildi. Çoban arkadaşının yakın zamanda ameliyat olacağını ifade etti.Motosiklet sürücüsü aktör Cemal Hünal’dan şikayetçi olduğunu ve bağdaşmak istediğini söyledi. Ana: Medyatava

Share: