Çolak, uyanık ziyaretinde YEDAM’ı anlattı

Yeşilay Zonguldak Bölüm Başkanı Selahattin Çolak, İl Bitirmiş Komutanı Mümessil Miralay Cezmi Yalınkılıç’ı ziyaretinde YEDAM ve Yeşilay’ın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Yeşilay Zonguldak Büro Başkanı Selahattin Çolak; yanında umumi heyet üyeleri birlikte İl Jandarma Komutanı Kıdemli Miralay Cezmi Yalınkılıç’ı makamında mülakat ederek Yeşilay’ın çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.

Kamu gurur ve kuruluşlarının gözetiminde üstelik gerçekleştirilen görüşmelere ve ziyaretlere önem veren Yeşilay Zonguldak Şubesi ve YEDAM, İl Cingöz Komutanı Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç ile tıpkısı araya geldi.

Bağımlılıklarla mücadelenin konuşulduğu ziyarette Yeşilay Ofis Başkanı Selahattin Çolak, Yeşilay Cemiyetinin dokuncalı alışkanlıklarla savaşım ve toplumu bilinçlendirme hususunda talih geneli özellikle kalkışmak için Zonguldak’ta yürüttüğü çalışmalar ile tütün, ispirto, husus, internet ve keriz girmek amacıyla temas çeşit bağımlılıkla mücadeleye karşı ücretsiz psiko-toplumsal ve iyileştirme desteği veren 115 numaralı tarz üzerinden bağımlılar, tabi yakınları ve bağımlılıkla ilgili hikmet ahzetmek talip kişilerin ulaşabileceği Yeşilay Müşavirlik Merkezi (YEDAM) karşı geniş çerçeveli bilgelik verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Cingöz Komutanı Mümessil Albay Cezmi Yalınkılıç ise, Yeşilay Zonguldak Şubesinin gerçekleştireceği faaliyetlerde ellerinden mevrut desteği vereceklerini belirterek bundan ahir çalışmalarında başarılar diledi. – ZONGULDAK

Share: