Dehşete düşüren fon! Evlerinde yabansılık hisseden aile çağa odasına koydukları kamerada gördükleri karşısında donup kaldı

İngiltere’üstelik canlı tıpkı ailenin başına mevrut ahval, sosyal medyada günün sunu çokça konuşulan konusu haline geldi. Deanna ünlü kadının içtimai medya hesabından aktardığı olaya göre karı üyeleri, evlerinde üst üste gariplikler hissetmelerinin üzerine bebeklerinin odalarına bire bir kamera yerleştirdi.

GÖRÜNTÜLER DEHŞETE DÜŞÜRDÜ

Deanna ve eşi, müşteri kaydını izlediklerinde dehşete düştü. Çünkü bebeğin odasındaki kaşkariko ilk kendinden açıldı. Sonrasında ise esrarlı aynı elin, bebeğin yatağının etrafında gezdiği görüldü.

“SABAH UYANDIĞINDA SÜREKLİ ŞİKAYET EDİYORDU”

Görüngü için açıklamada mevcut esas Deanna, “Kızım sabahları uyandığında daima yüzünün ağrıdığından ve birilerinin kendisini çekiştirdiğinden şikayet ediyordu. Tığ de kızımıza hangi olduğunu takip etmek için hakeza aynı yöntem izledik ve söz konusu görüntülerle karşılaştık” dedi.

EVDEN TAŞINMAYA KARAR VERDİLER

İzledikleri görüntüler zımnında dehşete düşen familya, evden taşınmaya karar verdi. Görüntüleri izleyen sosyal medya kullanıcıları ise yoz kızın banko bekâr bırakılmaması tavsiyesinde bulundu.

9.5 MİLYON MISIL İZLENDİ

Ayrıksı yandan canlı kadın aracılığıyla toplumsal medyada paylaşılan almaç kaydı görüntüleri bodur süre içerisinde 9.5 milyon görüntülenme aldı. Videonun anahtar olma ihtimalinin ise vurgun olduğu öne sürülüyor.

Share: