Deri tırından duman çıktı…Film üzere cerrahi müdahale

Mersin’de gebe miktarda vücut haiz tıpkı tırda 77 kilogram 200 gram tütün ele geçirilirken, 3 kaka gözaltına alındı. Etlerin bulunduğu yere çuvallar süresince konulan esrarlar yegâne bir tane çıkarılırken, film üzere yapılan operasyon hatırat ise kameralara saniye saniye yansıdı.

Edinilen bilgiye göre, maşrık illerinden yüklediği çok miktarda etle yola sâdır 25 ACH 189 plakalı tır, Mersin’de Açık Bölge Gişeler uygulama noktasında durduruldu. Alınan bir istihbarat üstüne Uyuşturucu Şube Müdürlüğü ekiplerince durdurulan tırda yapılan aramada, etlerin zarfında çuvallarla uyuşturucu madde olduğu tespit edildi. Bunun üzerine detaylı arama için emniyete çekilen tırda, narkotik algılayıcı köpeği Miror’un bile katıldığı aramalarda etlerin süresince 1 çuval halinde 77 kilo 200 gram tütün ele geçirildi. Etlerin içinden esrarlar tek bir tane çıkarılırken, film gibi yapılan faaliyetler ajanda ise kameralara saniye saniye yansıdı.

Olayla ilgilendiren F.E., B.K., ve Ö.P. isimli eşhas gözaltına alınırken, soruşturmanın sürdüğü bildirildi. – MERSİNShare: