Dev üretimlik için çalışmalar başladı: 200 kişiye atlatmak kapısı olacak

Dev fabrika için icraat başladı: 200 kişiye ekmek kapısı olacak

DİYARBAKIR – Diyarbakır’dahi 38 yılı çok süredir tatlı sektöründe ad salan ve Türkiye’ye bir nice farklı dilsiz kazandıran Hacıbaba Pastaneleri, şehirde 7 eğik tıpkısı fabrikayı daha hayata etmek üzere icraat başladı. 200 kişiye savmak kapısı olacak olan üretimevi bölgenin bedel politikasının artmasını birlikte engelleyecek.

Türkiye’ye bir nice farklı ahraz kazandıran Hacıbaba Pastaneleri, Diyarbakır’da 7 katlı üretimevi ile dünyayı tatlandıracak bire bir projesini elan tamamladı. Milyonluk yatırımla Diyarbakır’de eskimemiş istihdam lokomotifi aktifleştirecek, 200 kişiye savuşturmak teknesi olacak projeyi Hacıbaba Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Elaldı açıkladı.

Bölgenin kıymet politikasının artmasını dahi engelleyecek, Ortadoğu’dan dünyaya, İstanbul’dan sonraları açılacak ikinci kapı olacak. Bahis ile ilişik açıklamalarda bulunan Elaldı, yaşayan ana yol üstünde kurduğu fabrikanın girişinde şubede açacağını müjdeledi. Elaldı, “Hacıbaba çalışmayı, büyümeyi, insanlara ve insanlığa faydalı olmak üzere gerekeni yazmak isteyen ayrımsız firma. Biz bu projenin aynısını İstanbul’da de yapmıştık, orada bütün Avrupa’evet seslenmek amacıyla, zaman burada da bire bir projeyle beraber Ortadoğu ya seslenmek istiyoruz.” dedi.

“Hacıbaba Pastaneleri 2023-24-25 yıllarında Cumhurbaşkanımızın bile dediği gibi ileriyi görerek çalışmaları yapmakta” diyen Elaldı, “Hedefimiz dünyaya yansıtmak, Hacıbabayı yer kısa zamanda dünyaya ayrımlı lezzetlerimizin olduğunu izhar etmek. Burada 200 kişiye mümasil gelişim imkanı sağlayacağız, gururumuz insanlara işlemek bu yüzden gururla işimizi yapıyoruz. Biz Hacıbaba namına tek devir fiyatlarla ilişik sorunumuz olmadı, rastgele antlaşma sunu iyisini en ucuza ilkesiyle bu bölgenin eşit istikrarını ucube yerlere gitmeyecek şekilde tutan tıpkı firma olarak gururluyuz. Sakat ve özel insanlarımıza herhangi bir devir hususi düz ve hizmetler verdik, elan da ilerletmek ve iyileştirmek namına güzelce projelerimiz var” ifadelerinde bulundu.

Share: