Didimli tendürüst sporculara tişört sürprizi

Ziyalı Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Okumuş’bile ölçülü GSB Spor Okulları, 21 değişik branşı ile gençlere sporu sevdirmeye devam ederken, Didim’da spor okulu öğrencisi güre sporculara tişört dağıtıldı.

Deneyimsizlik ve Spor Bakanlığı tarafından gelişigüzel sene 81 ilde düzenlenen GSB Spor Okulları ve GSB Bariz Spor Okulları yaz döneminde faaliyetlerine sürat kesmeden sürdürüyor. Ziyalı’üstelik bile 21 ayrımlı branşta sunulan eğitimler uzman antrenörler eşliğinde gerçekleştirilirken, Kültürlü Toyluk ve Spor İl Müdürlüğü yoluyla 17 ilçede planlı 5-18 gözyaşı aralığındaki bala ve gençlerin bilişsel ve sportif gelişimleri ile sosyalleşmelerine katkı sağlayarak yeteneklerini ortaya fark etmek amacıyla sportif kurslar verilmeye devam ediyor.

Bu çerçevede Didim ilçesinde spor okullarına gelen tendürüst sporcular üstelik voleyboldan basketbola büyüklüğünde birçok spor branşında eğitimlerini alırken, Didim Cahillik ve Spor İlçe Müdürlüğü marifetiyle sporculara tişört sürprizi yapıldı. Gailesiz sporcuların antrenmanlarına katılan Didim Bilgisizlik ve Spor İlçe Müdürü Telakki Kurucu, yaz okulu tişörtlerini öğrencilere dağıttı.

Yaz aylarında öğrencilerin spor okullarında tınlamalı kânunuevvel geçirmeye devam ettiklerini anlatım eden Müessis; “Yaz ayında hareketli olmaya bitmeme. GSB Spor Okulları’nda ayrımlı branşlarda devam fail ücretsiz eğitimlerimiz ile ati nesillerimiz eğlenceli ve verimli fasıla geçirmeye bitmeme ediyorlar. Bizler bile sporcularımızın bu mutlu ve eğlenceli antrenmanlarına kuma olduk. Yaz Okulu tişörtlerimizi dağıttık. Desteklerinden kıran sponsorlarımıza üstelik teşekkürname ederiz” dedi. – AYDIN

Share: