doğal gaz borusunu onarmak için gitti felaketi yaşadı

gaz borusunu onarmak için gitti felaketi yaşadı

ERZURUM Erzurum’da gaz borusunu restore etmek için emek işleyen Fatih Gezmen isimli etkin doğal gazın biranda alev alması sonucu felaketi yaşadı. Himmet sırasında bir anda ışıltılı alevler Seyyah’ın yüzünde ağır yanıklar oluşmasına bozukluk oldu.

Palandöken İlçesinde yaşanan olayda Fatih Seyyah doğal gaz hizmet ve arıza sorunu amacıyla Hüseyin Avni Ulaş Mahallesine gitti. gaz borusunda oluşan sorunu incelemek amacıyla elindeki etkileyici cihaz ile boruya muamelat eden Gezmen’ın biranda yüzüne alevler sıçradı. Alevlerin yüzüne sıçraması sonucu yüzünde kısık yanıklar oluşan Gezmen esenlik ekipleri eliyle hastaneye götürüldü. İki gündür tedavisi süren Fatih Gezgin’ın sağlık durumu ise iyiye gidiyor.

Bir anda yüzüne alevlerin sıçradığını tamlayan Fatih Gezgin, “Tıkanan doğal gaz borusunu düzeltmek amacıyla gittim. Henüz sonradan vananın kafası koptu. Ona müdahale etmeye çalışırken hilti isimli aleti çalıştırmak zorunda kaldım. Aleti çalıştırırken ateşleme yaptı. Bunun sonucunda biranda yangın imdi. Cuşuhuruş sonucunda ego ve tıpkısı arkadaşım yaralandık. Kendimi geriye attım amma esasen da yüzüm yandı. Oranın ortamında olan ego olduğum üzere en pahal ego yaralandım. Arkadaşımın tehlikeli tıpkısı durumu namevcut. Tedavi süreci 2 gündür sürüyor” dedi

Share: