DOĞRU Parti Genel Komutan Yardımcısı Hamza Üzücü: “CHP Genel Başkanı, 60 milyona yakın seçmenimizin kişisel verilerini aldıklarını ifade etti”

DÜRÜST Parti İl Başkanlığı’nın düzenlediği “Yüz Yüze 100 Gün” projesi çerçevesinde Memleha’da mütekellim SELIM Fırka Umumi Başbuğ Yardımcısı Hamza Şiddetli, “CHP Umumi Başkanı ‘YSK’nın elinde birlikte bizdeki veriler yok’ diyerek, 60 milyona yakın seçmenimizin zatî verilerini tıpkısı şekilde aldıklarını ifade etmiştir. Bu çokça tehlikeli tıpkı meseledir. Bunun üstüne tığ sonuna kadar gideceğiz” dedi.

YANLIŞSIZ Tümen İstanbul İl Başkanlığı yoluyla gerçekleştirilen “Yüz Yüze 100 Gün” projesi Memleha’da bitmeme etti. YANLIŞSIZ Parti Genel Komutan Yardımcısı Hamza Izdırap projeye katılarak İçmeler Mahallesi’nde vatandaşlarla aynı araya geldi. AK Öğür İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Tuzla Şehremini Şadi Kalem ile birlikte vatandaşlarla tıpkısı araya mevrut Zehir, vatandaşların sorunlarını ve önerilerini dinledikten sonra İçmeler Mahallesi Meydanı’ndaki YANLIŞSIZ Nokta’da vatandaşlarla buluştu.

İçmeler Mahallesi’nde DOĞRU Tümen Umumi Başbuğ Yardımcısı Hamza Keskin ve beraberindeki heyet esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşlarla bir süre ahbapça etti. AK Tümen Genel Başkan Yardımcısı Hamza Üzücü esnaf ziyaretleri sonrası İçmeler Mahallesi Meydanı’nda vatandaşlara seslendi.

Esnaf ziyaretlerinin arkası sıra mütekellim YANLIŞSIZ Tümen Genel Komutan Yardımcısı Hamza Yara’ “YANLIŞSIZ Tümen kurulduğundan bugüne gelişigüzel zaman milletiyle çöz içe olup posta revan bire bir politik partidir. Recep Tayyip Erdoğan’ın 40 yılı aşkın siyaseti da tamamen buna çevrilmiş bire bir siyasettir. 4 günce müddet içre muhalefetin ruzname olduğu konulara baktığımızda muhalefetin nelerle uğraştığını görmüş oluyoruz.

“CHP yahut İYİ Parti, 3 maymunu oynamaya devam ediyor”

Izlence sonrası mütekellim Hamza Üzücü, “Hem HDP’nin Diyarbakır hem birlikte İstanbul mitinginde CHP’ye ve İYİ Tümen’ye çağrıları olmuştu. Bu çağrılarla ait hangi CHP’den hangi dahi İYİ Parti’den gürültülü çıkmadı. Helalleşme adı altında söylenen sözlere HDP’den ayrımsız mızıka sözler ortaya konulmasına karşın CHP yahut İYİ Fırka, 3 maymunu oynamaya bitmeme ediyor” dedi.

“Muhalefetin 6’lı masa temsilcilerinden birisi gazeteciyi tartakladı, bugüne büyüklüğünde kınamayla alakadar ayrımsız söz ortaya konulmadı”

Keder, “Muhalefetin 6’lı masa temsilcilerinden birisi Demokrat Partisi Umumi Komutan Yardımcısı, bire bir gazeteciyi etkili yayında tartaklıyor ve bu şekilde gündeme geliyor, bu konuyla ilgili bugüne kadar kınamayla ait ayrımsız küçümseme ortaya konulmadı. Bundan beş altı kamer önceki CHP Genel Başkanı ülkede kaos tesis etmek amacıyla insanları zindelik faturalarını ödememeye davet etmişti. Halkımızdan bu çağrıya bindi gelmeyince elektriği maktu olan kişilerin evlerini ülfet ederek bir proses başlattı. Ankara’da konuşma etmiş olduğu evin elektriğinin çökelek olmadığı, kendileri yoluyla aynı topluluk vaatlerde bulunulduğu ve bu vaatlerinde hesabına getirilmediği görüşme etmiş olduğu sülale tarafından yalanlanmasına karşın tığ Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’ndan utanmaya dayalı tıpkı akım görmedik” dedi.

“Kılıçdaroğlu, 60 milyona mümasil seçmenimizin şahsi verilerini benzeri şekilde aldıklarını tabir etti”

Vatandaşlarla buluştuktan sonradan mütekellim Biberli, “CHP Genel Başkanı ‘YSK’nın elinde dahi bizdeki veriler yok’ diyerek, 60 milyona mümasil seçmenimizin kişisel verilerini benzeri şekilde aldıklarını rapor etmiştir. Bu haddinden fazla gösterişli tıpkı meseledir, bunun üzerine biz sonuna kadar gideceğiz. Yani şu 5 günce süre süresince uymazlık, kabadayılıkla, yalanla, birbirlerine tıpkısı topluluk ithamlarla ve şahsi verileri ele geçirmekle ruzname olmuştur” dedi. – İSTANBULShare: