Dünyanın ekranını Of’tan koruyorlar

Trabzon’un Of ilçesinde LED-LCD TV ve telefon ekranları üzere yapım edilen ekran koruyucuları yurtdışına ihraç ediliyor.

İlçenin Dumlusu mahallesinde hususi ayrımsız şeriklik yoluyla üretilen görüntülük koruyucuları ilenme ve çizilmelere karşı LED ve LCD TV’ler ile telefonların ekranlarını koruyor. Ürettikleri ekran koruyucularını şuan için ev dışından 6 ülkeye ihraç etmeye başladıklarını belirten Of Glass İşletme Müdürü Kağan Tüfek, “Ürettiğimiz görüntülük koruyucuları kırılmalara, çizilmelere ve darbelere karşı telefon ve televizyonların ekranlarını koruyor. Bu ürünlerimizi 81 ilimizin yanı sıra yurtdışından 6 ülkeye ihraç ediyoruz. Vatandaşlarımıza nitelikli ve sürekli yayın sunuyoruz” dedi.

Gün Doğusu Karadeniz bölgesinde monitör ve telefon ekran koruyucusu üreten biricik firma olduklarını belirten Tüfek “Ilkin ESIR, Kanada, Almanya, Kıbrıs ve Libya kabil basit ülkelere ürünümüzü ihraç ediyoruz. 7 uzman personelimiz ile günde 200 monitör ve 10 binin üstünde üstelik telefon ekran koruyucusu üretiyoruz” ifadelerini kullandı. – TRABZON

Share: