DÜRÜST Öğür Eskişehir İl Başkanı Çalışkan’dan “2023’e Akilane Şehir Buluşmaları Eskişehir” programlarına dayalı açıklama Açıklaması

SELIM Tümen Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, “2023’e Akla Yatkın Kent Buluşmaları Eskişehir” programlarını coşkuyla gerçekleştirdiklerini belirterek, programların bitiminin ardından açıklamalarda bulundu.

YANLIŞSIZ Parti teşkilatlarının hep kıvrak ve sahada olduğunu tamlayan Başbuğ Etkin, şunları kaydetti:

“Vadi çalışmalarımıza ara vermeksizin akıbet çabukluk bitmeme ediyoruz. 2023’e akla yatkın Site Buluşmaları Eskişehir programlarımız kapsamında Genel Komutan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan’ı, MKYK Üyelerimizi ve çok sayıda milletvekilimizi teşkilatımızla gelişigüzel şehrimizde ağırladık. Şeb saatlerine kadar devam fail programlarımızı ağır sıklet katılımla yürütme ettik.”

Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerinde düzenledikleri programların beraberinde diğer 12 ilçede üstelik programlar tertiplediklerini dile getiren Canlı “MKYK üyelerimizin ve milletvekillerimizin katılımlarıyla dış ilçelerimizde eş zamanlı kendisine kurum ziyaretleri, 3 derece mahalle başkanları toplantıları, gömlek ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Eşsiz hemşehrilerimizle ayrımsız araya gelinerek, arzu ve sıkıntılara dair dostça edildi. Mecmu 14 ilçede, MKYK üyelerimizin ve milletvekillerimizin katılımlarıyla alay malay eş anlı programlar icra edebilmek cılız hisse senedi değil. Bu denli degaje kapsamlı programları filhakika yaparsa DOĞRU Öğür yapar. Programlardan alnımızın akıyla geçmek bulunmaz teşkilatımızın yardımıyla. beher teşkilat mensubu sorun arkadaşıma emekleri ve gayretleri üzere aynı posta henüz teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Şehirde merkezinde ve ilçelerde periyot boyu bitmeme fail programlara; Umumi Komutan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, MKYK Üyeleri Ayhan Salman, Mehmet Yüce Zengin, Dayanabilen Tarhan, Lütfiye Selva Çam, Sevan Sıvacıoğlu, Eskişehir Mebus Prof. Dr. Nabi Orion ve dolay illerden haddinden fazla sayıda saylav ile İl Başkanı Zihni Faal, İl Kadın Kolları Başkanı Dinamit Ünalır, İl Toyluk Kolları Başkanı Musab Tayyib Altınkaynak, 14 ilçe başkanı ve çokça sayıda kuruluş mensubu katıldı.

Share: