Ericsson’ın Vonage’ı mübayaa süreci tamamlandı

Ericsson, Amerikalı telekomünikasyon şirketi Vonage’ı mübayaa sürecini tamamladı. Bu satın alma yardımıyla Ericsson, Bakım Namına İletişim Platformu (CPaaS – Communications Ortam satma a Service), UCaaS ve CCaaS’ı üstelik içeren tıpkısı bildirişim çözümleri paketi üzere ihtiyaç duyulan hayat dolu çatı taşlarına erişim sağlıyor.

Ericsson, Vonage’ın CPaaS hizmetlerinden yararlanarak ümranlı 5G ağlarının sunduğu özelliklerin tasarruf, tüketim ve ifa biçimlerini yalnızca değiştirmeyi hedefliyor. Açık Aplikasyon Programı Arayüzleri tarafından, Vonage’ın 1 milyondan çok yazılım geliştiricisi de dahil koyulmak üzere, global geliştirici topluluğuna, 4G ve 5G apışlık özelliklerine kıytırık erişim ölçü olanağı tanınıyor.

Ericsson, Vonage’ın UCaaS ve CCaaS çözümlerine yönelik Ar-Ge yatırımlarını artırmayı ve bu çözümleri CSP’lere sunmayı amaçlıyor. Ericsson mevcut müşterilerinin bu çözümleri zat markaları altında piyasaya sürmelerini sağlayarak büyümeyi hızlandırmayı hedefliyor. Ericsson’un basit ve ılımlı büyüklükteki işletmelere müteveccih mevcut iletişim hizmetlerine dahil edilecek Vonage UCaaS ve CCaaS çözümleri, şirketin hem CSP’lere hem üstelik işletmelere sağladığı hizmetlere mehabetli aynı katkıda bulunuyor.

“Hizmetlerin kapsamını tevsi fırsatı bulacağız”

Ericsson Başkanı ve CEO’su Börje Ekholm, konuyla ilişik şunları söyledi: “Vonage’ı Ericsson bünyesinde görmekten büyük galeyan duyuyoruz. Vonage’ın sunduğu iletişim çözümleri UCaaS, CCaaS ve İletişim API’ları sebebiyle Ericsson’un kurumsal segmentte sunduğu hizmetlerin kapsamını daha de genişletme fırsatı bulacağız. Gelecekte ağ özelliklerinin münhal ağ API’ları vasıtasıyla tüketilecek ve ödenecek olması, eşsiz inovasyon fırsatları yaratacak. Ericsson olarak, kâin 4G altyapısını anne düz evvel ağ API’ımız olan Etkili Son Kullanıcı Yükseltmeyi elan ilk hizmete koymuştuk. Vonage ile birlikte bu yeni API’ları geliştirecek ve ticarileştireceğiz. Önde mevrut CSP’lerde şimdiden bu alanda iri ilerlemeler görüyoruz ve önceki 5G ağ API’larını önümüzdeki yıl içerisinde kullanıma sunmayı hedefliyoruz. Vonage’ın UCaaS ve CCaaS uygulamalarıyla inovasyonu sürdürürken, işletmeler üzere bakir ve mütekâmil uygulamalar ve hizmetler oluşturmaya bitmeme edecek, bu sayede işletmelerin daha gani iletişim, bağlantı ve katılıma müteveccih yıpranmamış dijital deneyimler oluşturmasına destek olacağız. Apışlık dünyasını acun çapındaki yazılım geliştiricilerle buluşturarak ağın merkezde olduğu eskimemiş aynı paradigma yaratıp, CSP’lere faziletkâr performanslı ağlara envestisman yaparak kullanılmamış dirimsel fırsatları oluşturmalarına imkan tanıyacağız.”

Vonage CEO’akarsu Rory Read, ise şunları kaydetti: “İnovasyondan doğan benzeri şeriklik olan Vonage, zaman kurumsal endişe iletişim alanında dünya lideri. Bu gelişim ortaklığı yardımıyla Ericsson’un 5G alanındaki liderliği, dünya çapındaki varlığı ve hayatiyetli Ar-Ge yetkinliğinden bilistifade işletmelere sunduğumuz hizmetleri daha bile geliştireceğiz. UCaaS, CCaaS ve İletişim API’larına duyulan talebin tezelden arttığı günümüzde, şirketlerimizin kurduğu bu uzmanlık, kabiliyet ve inovasyon birliği, hem müşterilerimiz hem hareket ortaklarımız üzere haddinden fazla mebzul bir olgun. Iş, öğrenme, doktora gitme, egzersiz ika ve eğleşme biçimlerimiz kırkyıllık değişiyor. Alay Malay, sayısal dönüşümün eskimemiş dalgasının cemi kalbinde konumlanacak olan Ericsson ve Vonage, işletmeler, CSP’ler ve akıbet kullanıcılara aksiyon etme biçimlerini değiştirecek yenilikçi uygulamalar ve hizmetler sunacak. Olağanüstü deneyimler yaratarak, çalışanlar ve almaç bağlanak noktaları beyninde henüz canlı tıpkısı iletişim ve nispet oluşturacağız.”

Ericsson’a MEMLUK’den ek para cezası

 

Ericsson’un DEAŞ’a alacak verdiği ortaya bundan sonra

 

Share: