ESKİŞEHİR – Eskişehir’de hırsızlık için girdiği evde sülale sahibini silahla öldürdüğü tez edilen çirkin yakalandı

Eskişehir’de güvercin sarmak için girdiği evde, karı sahibini silahla öldürdüğü argüman edilen şüpheli gözaltına alındı.

İl Inanma Müdürlüğü Düzenlilik Şubesi Gasp ve Cinayet Göz Amirliği ekipleri, Şarhöyük Mahallesi Kermen Sokak’taki biricik kıvrım bir evde dinç sülale sahibi Hüseyin Bulak’ın (44), evinde beslediği güvercinleri çekmek için mevrut kimliği belgisiz ayrımsız can aracılığıyla silahla öldürülmesi olayı ile ilişik say başlattı.

Ekipler, bölgedeki asayiş kameralarını incelemeye aldı. Olayla ilgilendiren açık yetenekli araştırma başlattı.

Yaklaşık 1250 saatlik görüntüyü inceleyici polis güçleri ekipleri, olayın şüphelisi olduğu iddia edilen Neşat T’nin (19) Fevzi Idrak Etmek Mahallesi’nde ayrımsız evde saklandığını tayin etti.

Cinayet ve Gasp Kısım ekiplerinin birlikte Özel Harekat Şubesi ekipleri yoluyla eve planlı operasyonda bed Neşat T’yi yakaladı.

Gözaltına alınan zanlının emniyetteki sorgusunun sürdüğü öğrenildi.

Zanlının asayiş kameralarına yansıyan görüntülerinde, elinde demir makasın bulunduğu ve tanınmamak amacıyla kar maskesi taktığı kayran aldı.

Hayatını kaybeden evli ve iki yavru babası Hüseyin Pınar ise Emirler Mahallesi’nde kılınan cenaze namazının peşi sıra toprağa verildi.

Share: