Eskişehir’de evde çıkan silahlı kavgada 2 gönül öldü

Eskişehir’dahi evde sâdır silahlı kavgada 2 birey hayatını kaybetti.

Yeşiltepe Mahallesi 8892. Sokak’taki evde Volkan Şener (28) ve Çelik Seyyar (21) ile ağababa İsmail A. (50), oğulları Yağmur (22) ve Beytocan A. (20) beyninde henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Şener ve Gezgin, tüfekle vurularak kırıcı yaralandı.

Şener, 112 Ivedili Servis ekiplerince kaldırıldığı Yunus Emre Izzet Hastanesi’nde, Gezmen ise hususi hastanede yapılan müdahaleye karşın kurtarılamadı.

Olay yerinden kaçan ağababa ve 2 oğlunun yakalanması için özel harekat ve çevik güç ekiplerinin yanında tahminî 350 polisin katılımıyla say başlatıldı. Arama çalışmalarında dronlar de kullanıldı.

Eskişehir- Ankara, Eskişehir- Kütahya kara yollarının yanında şehir merkezinde da aplikasyon noktaları oluşturuldu, birçok vasıta durdurularak arandı.

Aranan 3 meşkûk Yengi, Kuyubaşı ve Kumlubel mahallelerindeki sokaklarda kısaca 40 zaman süren kovalamacanın ardından yakalandı.

Şüpheli baba ve 2 oğlu, Eskişehir Şehir Hastanesi’ndeki esenlik kontrollerinin arkası sıra İl Inanma Müdürlüğü Düzenlilik Şubesi Gasp ve Cinayet Büro Amirliği’ne götürüldü.

Zanlılardan Beytocan A. sayrılarevi çıkışı babasına sitem ederek, “Ego cinayet işlemedim, onlar benim dayımın oğlu.” dedi.Share: