ETSO’da Paksoy çekinmezlik tazeledi

Kahramanmaraş’ta Elbistan Ticaret ve Uran Odası’nın (ETSO) sedir ve patika grubu necip üyelerinin seçimi, kâin Komutan Mustafa Paksoy’un hazırladığı fiks menü ile gerçekleştirildi.

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ETSO) 957 unsur, meclis ve iz grubu üyelerini sınırlamak için sandık başına gitti. Seçimde, ETSO’nun kâin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Paksoy’un hazırladığı fiks menü için düşünce kullanıldı. ETSO Meclisi’nde ve 12 meslek grubunda kayran algı olan isimlerin belirlendiği seçimde kâin komutan Mustafa Paksoy’un hazırladığı beyaz zehir mektup, eksiksiz meslek gruplarında üyelerin tamamının oyunu aldı.

Seçimler sonrasında bir istimara yapan ETSO Umumi Heyet Başkanı Mustafa Paksoy, tek aday kendisine gitmesi noktasında şahsına ve ekibine güvenen tekmil esnaflara teşekkürname etti.

Başbuğ Paksoy, Elbistan Tecim ve Sanayi Odasını kentin ekonomisine ve geleceğine taraf veren benzeri yapıya dolamak üzere çabalama gösterdiklerini söyledi.

ETSO’nun, şehrin ilkin iktisat doğmak üzere bir nice terbiye, içtimai ve kültürel projede bile yöre planda yer aldığını anımsatan Umumi Heyet Başkanı Mustafa Paksoy, “Elbistan esnaflarımıza tekrar bizi hoşlanma ettikleri üzere teşekkürname ediyorum. Bir Tane aday kendisine şahsıma ve ekibime güvendikleri üzere onlara müteşekkiriz. Elbistan esnafımız bizlere güvendi ve buraya yeniden layık gördü. Biz üstelik bugüne büyüklüğünde olduğu kadar daha çok da onların güvenine uygun olmak için elimizden mevrut gayreti göstereceğiz. Kazanan Elbistan olmuştur. Esnaflarımıza ve Elbistan’ımıza şiddetli hayır olsun” dedi.

Önümüzdeki süreçte de Elbistan üzere çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Komutan Paksoy, “Elbistan Tecim Odası, kentle ilişkin çabucacık hızlı hızlı temas konuda işin zarfında olan ve sorunlarla ilgili çözüm odaklı çalışmasını önümüzdeki dönemde dahi sürdürecektir. İlçemizde tüm sektörlerin yaşadığı sunu siktirici tıpkısı sıkıntıda de temas zaman esnafımızın birlikte olma çabasını en son düzeyde sergileyeceğiz. Bizim gayemiz, kentimize ve ülkemize ulama yüklemek. Bunu yaparken de siyasa üstü anlayışla akıntı ediyoruz. Tığ, Elbistan’ı ve tamlık hemşerilerimizi bir bilcümle adına görüyoruz. Şehrimizin geleceği hesabına hayata geçirilecek tekmil traksiyon ve çalışmalarda elimizi taşın altına örtmek bizim arz balaban sorumluluğumuz” ifadelerini kullandı. – KAHRAMANMARAŞ

Share: