gaz borusunu yapmak amacıyla gitti felaketi yaşadı

Erzurum’da gaz borusunu tamir etmek için himmet yapan Fatih Gezmen isimli etkin natürel gazın biranda alaz alması sonucu felaketi yaşadı. Mücahede sırasında çabucak projektör alevler Gezici’ın yüzünde sakil yanıklar oluşmasına illet oldu.

Palandöken İlçesinde yaşanan olayda Fatih Gezgin (42) doğal gaz bakım ve arıza sorunu üzere Hüseyin Avni Ulaş Mahallesine gitti. Gaz borusunda oluşan sorunu bakmak amacıyla elindeki delici cihaz ile boruya muamele yapan Seyyar’ın biranda yüzüne alevler sıçradı. Alevlerin yüzüne sıçraması sonucu yüzünde pahal yanıklar oluşan Gezici esenlik ekipleri vasıtasıyla hastaneye götürüldü. İki gündür tedavisi süren Fatih Gezmen’ın keyif durumu ise iyiye gidiyor.

Bir anda yüzüne alevlerin sıçradığını tamlayan Fatih Turist, “Tıkanan doğal gaz borusunu yapmak amacıyla gittim. Elan bilahare vananın kafası koptu. Ona engelleme etmeye çalışırken hilti isimli aleti çalıştırmak zorunda kaldım. Aleti çalıştırırken ateşleme yaptı. Bunun sonucunda biranda ateş daha çok. Ateş sonucunda ben ve bire bir arkadaşım yaralandık. Kendimi geriye attım ama yeniden da yüzüm yandı. Oranın içre olan ben olduğum için bildirme sakil ego yaralandım. Arkadaşımın güç bir durumu namevcut. Otama süreci 2 gündür sürüyor” dedi – ERZURUM

Share: