Gaziantep haberi! Gaziantep FK-Adana Demirspor maçının arkası sıra – Vincenzo Montella

Spor Makat Süper Lig’in 9. haftasında deplasmanda Gaziantep FK ile 1-1 berabere kalan Adana Demirspor’un ustalık direktörü Vincenzo Montella, üç nokta alamadıkları için kalbi kırık olduklarını amma bereketli bir başarım ortaya koyduklarını söyledi.

Montella, karşılaşmanın peşi sıra planlı basın toplantısında yaptığı açıklamada, pik çalışkan başladıklarını ve oyuncuların ortaya koyduğu performanstan mutlu kaldığını belirterek, “Maçı analiz ederken çok gani takat sınırı gösterdik, baskı aynı deplasmandı. Haddinden Fazla çok vaziyet bulduğumuz amma değerlendiremediğimiz aksiyonlarımız var. İlk yarıda çok dümdüz şekilde öne geçebilirdik. İkinci yarıda golden sonradan ikinci golü bulabilir ve maçı kapatabilirdik. Sonrasında rakip 10 hayat kaldı. Bizde gol yedikten bilahare az buçuk duraksama yaşadık. Genel olarak çok ongun takat sınırı gösterdiğimizi söyleyebilirim. Tabii üç fakül alamadığımız üzere üzgünüz. Zira rakip 10 güç kaldığında tıpkı kaç pozisyon bulduk açık benzeri şekilde. Rakibe umumi namına net bir gidiş vermedik, gol haricinde.” ifadelerini kullandı.

Montella, hakemin maçın sonuna ilave ettiği dakikayı eleştirerek, “Maçın ikinci yarısında iki kıta açık 6 zaman eski oynanmayan tıpkı dakika var. Sebep hoppadak 6 zaman temdit veriliyor. Bunları anlamakta meşakkat çekiyorum.” diye niteleyerek konuştu.

Share: