GAZİANTEP’TEKİ KAZADA HAYATINI KAYBEDEN CET İLE OĞLU SERENCAM YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

GAZİANTEP – Nizip Otoyolu’ndaki kazada hayatını kaybeden Cet Yusuf Birdal(50) ve oğlu Muazzez Birdal(21) İstanbul’birlikte serencam yolculuğuna uğurlandı.

Gaziantep – Nizip Otoyolu’nda hayatını kaybeden 16 birey beyninde saha alan Ata Yusuf Birdal ve oğlu Ermiş Birdal’ın cenazeleri İstanbul’a getirildi. Ata oğlun Arnavutköy Bolluca Mahallesi’ndeki evlerinin önüne taziye çadırı kuruldu. Ev üyeleri burada taziyeleri akseptans etti. Bolluca Kalıp Camii’ne getirilen cet ve oğlu için gün ortası cenaze namazı kılındı. Cenaze namazının peşi sıra ata ile oğlunun cenazesi helallik için evlerinin önüne getirildi. Cet Yusuf Birdal ile oğlu Eren Birdal Bolluca Mezarlığı’nda toprağa verildi.

“ARKADAN MEVRUT OTOBÜS YOLDAKİ YAĞDAN DOLAYI KAYMIŞ”

Yusuf Birdal’ın halasının oğlu Zeki Demirhan, ” Diyarbakır’a nesiç üzere gidiyormuş. Bu yolda giderken ilçe yapıyorlar. Kazaya müdahale için ekipler geliyor, bu tam birlikte arkadan gelen otobüs yoldaki yağdan etraf kayıyor, bunlara çarpıyor. Bizim arabadan yağ sızmış diyorlar ama orası henüz kemiksiz değil. Acımız büyük, iki çocuğu vardı. Bunlardan biri da rahmetli olan” dedi.

Görüntü dökümü——-Yusuf Birdal’ın fotoğrafı Aziz Birdal’ın fotoğrafı Evlerinin önünden detaylar Helallik üzere lüp uğrunda toplananlardan detaylar Anlaklı Demirhan ile röportaj Cenaze namazı Helallik alınması detayı Umumi ve detaylar

– İstanbulShare: