Giresunspor ile FİSKOBİRLİK ortada sponsorluk anlaşması imzalandı

Spor Makat Süper Tabur ekiplerinden Bitexen Giresunspor ile Fındık Ekincilik As Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) arasında sponsorluk anlaşması yapıldı.

Giresunspor Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine, kulüp basın sözcüsü Ferhat Karademir ve FİSKOBİRLİK Genel Müdürü Turgay Idrak Etmek katıldı. Anlaşma gereği Bitexen Giresunspor’un yeni şort sponsoru “FİSKOBİRLİK Nuga” oldu.

Kulüp basın sözcüsü Karademir, burada yaptığı konuşmada, Giresunspor ve FİSKOBİRLİK’in Giresun’un iki millî markası olduğunu söyledi.

FİSKOBİRLİK’e Giresunspor’a verdiği katkıları amacıyla teşekkür eden Karademir, “FİSKOBİRLİK bize herhangi bir ahit bindi oluyor, bu sezon şort sponsoru yerine bizi gururlandırdılar. İnşallah biz dahi FİSKOBİRLİK’in tanıtımına yardım sağlarız. artık de inşallah birlikteliğimiz düğme devam bedel.” dedi.

Genel Başmuallim Çakmak ise Giresunspor’un temas ahit birlikte olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“FİSKOBİRLİK ve Giresunspor, Giresun şehrinin dünyaya açılan iki şişman markası. Giresun’u temas alanda sunma güzel şekilde oyun fail ‘Çotanak’ armalı bu iki kurumun seçkin ant beraberinde olması, birbirlerine bindi olması hem Giresun şehri hem FİSKOBİRLİK adına bizim amacıyla haddinden fazla altın. İnşallah birlikte elan bir nice başarının altına imza atacağız. Giresunspor ve FİSKOBİRLİK amacıyla görklü olsun.”

Share: