GMG Kastamonuspor’u Galatasaray maçı heyecanı sardı

Türkiye Kupası’nda Galatasaray ile eşleşen GMG Kastamonuspor, maç öncesinde hazırlık çalışmalarına başladı. Çift antrenmanla karşılaşmaya hazırlanan futbolcular, Galatasaray ile eşleştikleri için heyecanlı olduklarını söyledi.

Türkiye Kupası’nda 3. devir elemeleri için yapılan kura çekiminde Galatasaray ile eşleşen GMG Kastamonuspor, Nef Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma öncesinde, hazırlıklarına başladı. Ad Çekme çekiminin peşi sıra Trabzon deplasmanında 1461 Trabzon Ayak Topu Kulübü ile karşılaşan ve mücadeleden 1-1’lik skorla ayrılarak 7 haftalık yenilmezlik serisini sürdüren GMG Kastamonuspor, 9. hafta mücadelesinde Gazi Stadyumu’nda Adıyaman Futbol Kulübü’nün ağırlayacak.

GMG Kastamonuspor, koşa antrenmanla hem Adıyaman Futbol Kulübü hem dahi Galatasaray maçına hazırlanıyor. Ustalık Direktör Mütehammil Akpunar, Galatasaray ile eşleştikleri amacıyla mutlu olduklarını söyledi.

“GMG Kastamonuspor takımını arz işi şekilde desise edeceğiz”

Türkiye’nin yer şişman camialarından tıpkısı tanesine karşı oynayacaklarına ilgi çekici GMG Kastamonuspor Maharet Direktörü It Canlı Akpunar, “Kiminle konuşursak biz, kuradan Galatasaray’ı çekeceğiz, tığ Galatasaray’ı çekeceğiz diye böylecene Galatasaray ile eşleştik. Bu kuradan kıran çok mutluyum. Hem ustalık astronomi namına hem de takımdaki oyuncularımızın gelişimi hesabına bizim için dayanılmaz benzeri deneme olacağı kanaatindeyim. GMG Kastamonuspor takımını sunma işi şekilde desise edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Galatasaray ile oynayacakları için ateşin olduklarını dile getiren Akpunar, “Kuradan tezelden sonrasında hem sosyal medyadan hem birlikte topluluk içerisinde kilolu tıpkı kasırga uyandırdı. Cılız değil, acun çapında oyuncuları var. Hem Türkiye kupasını hem birlikte ligi nail bire bir hocaları var. Türkiye’nin arz gür statlarından ayrımsız tanesinde oynayacağız. Bu hem ustalık yıldız bilimi için hem bile futbolcular üzere dayanılmaz ayrımsız vesile. Bizlerde bunu sunu mebzul şekilde değerlendiririz inşallah. Öz haddimizi bilerek oynayacağız. Amma bizim buradaki amacımız şu: Ara Sıra ayrımsız sezon müthiş tıpkısı ayak topu oynarsın amma bu minval maçlarda kendinizi gösterebilirsiniz. Zinde oyuncularımız var. Özellikle onlar için benzeri okazyon olarak değerlendiriyorum. GMG Kastamonuspor, henüz öncesinde üstelik Galatasaray ile eşleşmiş benzeri takım. Bizim amacımız burada futbolun doğrularını yer işi şekilde sergilemek” diye konuştu.

Olmuş Bahadır: “Umarım pir, sevinçli aynı karşılaşma tamam”

Deneyimli santrafor Ergin Batur ise, “Ben, kariyerimde Galatasaray’a cebin bir nice karşılaşma oynadım. Lezzetli hatırat biriktirdim. Takatli değil, genelde Küçük Asya kulüplerinde Galatasaray’a cebin oynadığım amacıyla bütün sahadan yenmiş ayrıldım. Umarım değersiz evire çevire, sevinçli bire bir karşılaşma evet. En önemlisi bizim için sahada tarz şansı bulacak zihayat aktör kardeşlerim benzeri nebze o statların, o rakiplerin, o atmosferin tadına varır ve o lalüebkem onları bugünden henüz iyisini yapmak üzere kamçılar. Bunu çokça istiyorum onlar yerine, yeryüzü azından o ligleri o statları o rakipleri görsünler, onlara karşı oynasınlar. Bu uzanım arz azından belki onlar adına tıpkı güdeleme kaynağı cins diye düşünüyorum, anca birlikte imge ediyorum” şeklinde konuştu.

“Şansızlığımı kıracağım, gol atabilirim inşallah”

Fenerbahçe’ye, Beşiktaş’a, Trabzonspor’a gol attığını ancak Galatasaray’a gol atamadığını, kupa maçında gol alaşağı etmek istediğini vurgulayan Bahadır, “Galatasaray’a alın çokça çok şekerli anılarım namevcut. Karabük’te oynarken ayrımsız keresinde 6-7 gol yemiştik. Lezzetsiz anılardı, aldatıcı hatırat değildi. Şansızlığımı kıracağım, gol atabilirim inşallah. Ayrıca kişisel fikrim namına Aka kabil dinç bire bir santraforumuz var. Onun oynamasını isterim tabii kararı hocamız verir. Ego Ergin Bahadır adına sahada zinde Aka arkadaşımızın olmasını isterim. İnşallah benim yerime o gol atar” ifadelerini kullandı.

“Köklü bir zümre ile oynayacağız, heyecanlıyız”

Doğru benzeri camia ile oynayacakları için hararetli olduklarını söyleyen GMG Kastamonuspor Takım Kaptanı Faruk Öcal birlikte, “Bizim geçmiş öncelikli hedefimiz loda, ligde ongun yerlere gelmek istiyoruz. Zira burada kulüpte iri emekler veriliyor, bu takımın kurulması üzere çok ceht harcama edildi. Kupa bizim üzere ikinci planda ama Galatasaray ile eşleşmek ve onlarla oynamak, Arena’de sahaya çıkmak bizim amacıyla güzel benzeri karşılaşma olacaktır. İnşallah Arena’da sunturlu ayrımsız futbol sergileriz. Kestirmece 13-14 çevrim var pik, hep coşku duygun, tabiatıyla ki bizlerde Galatasaray gibi esaslı bir topluluk ile oynayacağız. Heyecanlıyız” ifadelerini kullandı. – KASTAMONU

Share: