GMG Kastamonuspor’u Galatasaray maçı heyecanı sardı

– GMG Kastamonuspor’u Galatasaray maçı heyecanı sardı

Metin Akpunar: “Galatasaray’ı kendimize çektik”

Olmuş Bahadır: “Galatasaray’a gol atamadım, şansızlığımı bu maçta kıracağım”

KASTAMONU – Türkiye Kupası’nda Galatasaray ile eşleşen GMG Kastamonuspor, maç öncesinde tedarik çalışmalarına başladı. Çift antrenmanla karşılaşmaya hazırlanan futbolcular, Galatasaray ile eşleştikleri amacıyla coşkulu olduklarını söyledi.

Türkiye Kupası’nda 3. tur elemeleri amacıyla yapılan kura çekiminde Galatasaray ile eşleşen GMG Kastamonuspor, Nef Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma öncesinde, hazırlıklarına başladı. Ad Çekme çekiminin arkası sıra Trabzon deplasmanında 1461 Trabzon Ayak Topu Kulübü ile karşılaşan ve mücadeleden 1-1’lik skorla ayrılarak 7 haftalık yenilmezlik serisini sürdüren GMG Kastamonuspor, 9. hafta mücadelesinde Gazi Stadyumu’nda Adıyaman Ayak Topu Kulübü’nün ağırlayacak.

GMG Kastamonuspor, koşa antrenmanla hem Adıyaman Futbol Kulübü hem da Galatasaray maçına hazırlanıyor. Ustalık Direktör Mütehammil Akpunar, Galatasaray ile eşleştikleri amacıyla bahtiyar olduklarını söyledi.

“GMG Kastamonuspor takımını yeryüzü işi şekilde katakulli edeceğiz”

Türkiye’nin genişlik iri camialarından benzeri tanesine alın oynayacaklarına dikkat çekici GMG Kastamonuspor Ustalık Direktörü Dayanabilen Akpunar, “Kiminle konuşursak tığ, kuradan Galatasaray’ı çekeceğiz, tığ Galatasaray’ı çekeceğiz diye niteleyerek böylelikle Galatasaray ile eşleştik. Bu kuradan etraf çok mutluyum. Hem beceri astronomi namına hem da takımdaki oyuncularımızın gelişimi adına bizim üzere tahammülfersa ayrımsız tecrübe olacağı kanaatindeyim. GMG Kastamonuspor takımını sunu işi şekilde olta edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Galatasaray ile oynayacakları üzere heyecanlı olduklarını dile getiren Akpunar, “Kuradan hemen sonrasında hem içtimai medyadan hem de takım içerisinde güç tıpkı heyecan uyandırdı. Bayağı değil, acun çapında oyuncuları var. Hem Türkiye kupasını hem dahi ligi nail aynı hocaları var. Türkiye’nin yer ferah statlarından benzeri tanesinde oynayacağız. Bu hem teknik heyet için hem dahi futbolcular için müthiş aynı fırsat. Bizlerde bunu yeryüzü ongun şekilde değerlendiririz inşallah. Kendi haddimizi kasten oynayacağız. Amma bizim buradaki amacımız şu: Bazı Bazı bire bir mevsim müthiş aynı futbol oynarsın amma bu merkez maçlarda kendinizi gösterebilirsiniz. Zinde oyuncularımız var. Özellikle onlar üzere aynı fırsat olarak değerlendiriyorum. GMG Kastamonuspor, henüz öncesinde birlikte Galatasaray ile eşleşmiş bire bir topluluk. Bizim amacımız burada futbolun doğrularını bildirme işi şekilde sergilemek” diye konuştu.

Olmuş Batur: “Umarım domuzuna, sevinçli tıpkı karşılaşma olur”

Tecrübeli santrafor Ergin Keleş ise, “Ego, kariyerimde Galatasaray’a alın birçok maç oynadım. Lezzetli anılar biriktirdim. It Canlı değil, genelde Rum kulüplerinde Galatasaray’a karşı oynadığım üzere hep sahadan mağlup ayrıldım. Umarım cılız iyicene, dörtköşe tıpkı maç olur. Yer önemlisi bizim amacıyla sahada dalan şansı bulacak genç oyuncu kardeşlerim tıpkı nebze o statların, o rakiplerin, o atmosferin tadına varır ve o dilsiz onları bugünden elan iyisini ayırmak üzere kamçılar. Bunu çok istiyorum onlar yerine, sunu azından o ligleri o statları o rakipleri görsünler, onlara alın oynasınlar. Bu nitelik yer azından ihtimal onlar hesabına bire bir motivasyon kaynağı türlü diyerek düşünüyorum, öyle üstelik düş ediyorum” şeklinde konuştu.

“Şansızlığımı kıracağım, gol atabilirim inşallah”

Fenerbahçe’ye, Beşiktaş’a, Trabzonspor’a gol attığını fakat Galatasaray’a gol atamadığını, yürek maçında gol atmak istediğini vurgulayan Bahadır, “Galatasaray’a alın haddinden fazla aşkın tatlı anılarım namevcut. Karabük’te oynarken bire bir keresinde 6-7 gol yemiştik. Lezzetsiz anılardı, filinta hatırat değildi. Şansızlığımı kıracağım, gol atabilirim inşallah. Ayrıca ferdî fikrim kendisine Aka kadar genç ayrımsız santraforumuz var. Onun oynamasını isterim tabiatıyla kararı hocamız verir. Ben Reşit Batur olarak sahada taze Ağa arkadaşımızın olmasını isterim. İnşallah benim yerime o gol atar” ifadelerini kullandı.

“Köklü aynı topluluk ile oynayacağız, heyecanlıyız”

Doğru tıpkısı dünya ile oynayacakları için hararetli olduklarını söyleyen GMG Kastamonuspor Bando Kaptanı Faruk Öcal de, “Bizim önceki öncelikli hedefimiz tomar, ligde gür yerlere akmak istiyoruz. Zira burada kulüpte şişman emekler veriliyor, bu takımın kurulması için çok çaba sarfiyat edildi. Kupa bizim için ikinci planda ama Galatasaray ile eşleşmek ve onlarla avutmak, Arena’üstelik sahaya geçmek bizim amacıyla iyicene aynı maç olacaktır. İnşallah Arena’üstelik evire çevire bire bir futbol sergileriz. Kestirmece 13-14 aktarılma var maça, sistem coşku duyar, bittabi kim bizlerde Galatasaray kabilinden doğru tıpkısı dünya ile oynayacağız. Heyecanlıyız” ifadelerini kullandı.

Share: