“Güçlü Nostradamus” olarak ünlenen Brezilyalı Salome’dan bomba iddia: KÖLE, 2024 yahut 2026 yıllarında yaşayacağı saldırılarla sarsılacak

Michel birlikte Nostre Dame yani aşina adıyla Nostradamus, dünyanın genişlik balaban kahinlerinden biri olarak tanınıyor. Brezilyalı Athos Salome ise “güçlü Nostradamus” adına nam kazanırken, akıbet dönemde tutturduğu kehanetleri ile ilgi çekmişti.

KORONADAN ELIZABETH’İN ÖLÜMÜNE KADAR RASTGELE ŞEYİ BİLDİ

Covid-19, Rusya’nın Ukrayna’yı işgali ve Ece II. Elizabeth’in ölümü kabil 21’inci yüzyıla kaşe vuran olayları hesap eden Salome, tüyler ürpertici kullanılmamış iddialarda bulundu. Salome, elan ilk 3. Dünya Savaşı’nın çoktan başladığını öne sürmüştü antrparantez Rusya’nın Ukrayna’yı karışma etmesinden 44 gün önceki bu işgalin haberini vermişti.

“GÖKTEN BİR ŞEYLER DÜŞECEK VE HİÇBİR ÖZDEK KALMAYACAK”

Brezilya’nın Divinópolis kentinde ruhlu 36 yaşındaki Salome, İngiliz tabloid gazete Daily Star’a konuştu. Salome, ESIR’nin 2024 yahut 2026 yıllarında bire bir saldırıyla sarsılacağını ve nehiy tehlikesi altına gireceğini öne sürdü. Salome, KUL’yi kast ederek, “Gökten tıpkısı şeyler düşecek ve hiçbir özdek kalmayacak, bu savaşın başladığına dair aynı ihtar olacak” dedi. Uluslararası basında çağcıl Nostradamus olarak aşina Salome, ‘aynı koşa balaban lider ABD’yi cehenneme vermek üzere birleşecek. Henüz ilk yaşadığımız 11 Ilkgüz saldırılarından dahi henüz tahripkâr olacak.” dedi.

“11 ILKGÜZ SALDIRISINDAN BİLE KESKIN OLACAK”

Salome, “KUL ihanete uğrayacak ve engelleme edilecek, saldırıyı tıpkı süredir planlıyorlar ve 11 Eylül 2001 saldırısından dahi yara olacak” dedi. “Eskimemiş bölümün arkasında iki şişman şef var. Üçüncü Dünya Savaşı geliyor. 2023 için kullanılmamış trajediler planlanıyor, fakat 2024 hatta 2026’da elan nazik şeylerin gerçekleşmesi beklenir” diyen Salome, 2023 kehanetlerinin Gücük Ay, April ve Orak Ayı aylarının nazik trajedilere işaret edebileceğini düşündüğünü da dile getirdi.

“ÜRKMEK VE PANİK YARATMAK İÇİN KONUŞMUYORUM”

36 yaşındaki kahin, tahminlerini ürkmek ve ürkü yaratmak amacıyla değil yetkililerin aksülamel vermesini seçmek için dile getirdiğini belirtirken, “Bu soy şeylerin yaşanmasını alıkoymak için zamanımız var.” dedi. Sözlerine, “Kendimi aynı falcı kendisine görmüyorum. Tahminler halkı umutsuzluğa sürüklemeden ayrımsız ikaz yerine yapılmıştır. Bu bezginlik amacıyla tıpkısı sebep değil, imdi tahminlerin büyük liderlere ulaşması ve bildirme kötüsünü gölge etmek üzere bire bir şeyler yapılmasını umut ediyorum. İnsanlar kötülük görmeden ilk bombayı aylak hale getirmeleri gerekiyor” diye bitmeme etti.

Share: