Hatay’da eşinin cinsî ilişki teklifini reddetmesi sonrası öfkelenen insan, çocuğunun gözü önünde karısını hastanelik etti: Senin ayrıksı görevin mi var?

Şev ilçesinde eğleşme eden Hatice K. (24), iddiaya göre kocası M.K.’nin (27) ilişki teklifini akseptans etmeyince çarpma edildi. Vesile bulup kocasının elinden kurtulan ve telefonu alıp kendini banyoya kilitleyen avrat, KADES’ten yardım istedi. Asayiş güçlerinin çabucak arayıp takım gönderme etmesiyle şüpheli adam gözaltına alındı. Darp edilen ve yaralanan eş ise hastaneye götürüldü. Hastanede kaşına 8 dikiş atıldı. İfadesi alınan ve adliyeye sevk edilen münasebetsiz herif ise adli taharri şartı ile azade kaldı.

“BİR TEK CİNSEL İSTEĞİ OLDUĞUNDA BANA İYİ DAVRANIYORDU”

Eşinden daima sürat gördüğünü tamlayan Hatice K., “Bir yegâne cinsî isteği olduğunda mebzul davranıyordu. Ego dahi bu durumdan huzursuz oluyordum. Yine bana yanaştı. Ona ‘evlilik bunun üzere mi var’ dedim. O üstelik bana ‘senin başka görevin mi var? Çocuğuna bakacaksın, evini temizleyeceksin, benim gönlümü uz tutacaksın’ dedi. Bunu kabul etmedim sürgü yedim” dedi.

“2 DAKİKA SÜRESINCE BOĞAZIMI SIKTI”

Eşinin boğazını sıktığını nâkil Hatice K., “2 an boyunca sıktı. Soluk alamadım. Bu anlara çocuğum şahit oldu. Filhakika o ağlayınca bıraktı. Yoksa ihtimal bırakmazdı. Ben birlikte yeniden ayrılmak istediğimi ve sorun açacağımı söyleyince çıktı sinirlenip, tokat attı. Elinden kaçarak telefonumu alıp, kendimi banyoya kilitledim. KADES uygulamasına bastım” ifadelerini kullandı.

“KANLARIM ÇOCUĞUMA SIÇRADI”

Eşinin kapıyı zorlaması konusunda kendine benzeri molekül yapmaması üzere sakin derun geçtiğini tabir fail Hatice K., gelişmemiş müddet sonra de polis ve jandarmanın aradığını söyledi. Bu tam telefonuna el koyan eşinin yüzüne de print attığını anlatan Hatice K., “Yüzüm, gözüm kanlar içre kaldı. Kanlarım çocuğuma sıçradı. Yere çöküp ağlayınca, çocuğum yüzümden kanları silmeye çalışıyordu. Kayınvalidem o tam yüzümdeki kanları havluyla silmeye çalıştı. Şikayetçi olduğum amacıyla bana kızdı ve koku olan halı ve havluyu toplayıp dışarı çıkardı” diye niteleyerek konuştu.

EŞİ 24 SAAT SONRA ERKIN BIRAKILDI

Olay sonrası hastaneye götürüldüğünü ve kaşına 8 dikiş atıldığını de tabir fail Hatice K. gözaltına alınan eşinin 24 saat sonradan erkin bırakıldığını söyledi.

“YOLDA YÜRÜRKEN ANBEAN ÖLEBİLİR” DİYE TEHDİT GÖNDERİYOR

Eşinin kendisini öldüreceğinden korkan Hatice K., “Eşim sağda solda ‘benim savcı, hakim tanıdığım var bana benzeri özdek olmaz içeriye geçmem amma Hatice kendine ilgi etsin yolda yürürken başına giderek ayrımsız şeyler gelebilir ve ölebilir’ diye niteleyerek tehditler gönderiyor. Yolda yürüyemez kuzuluk geldim önde annem arkada teyzem yürüyor. Hakeza tehditlere ve şiddete rağmen elbet bu âdem dışarda dolaşıyor anlamıyorum. Beni öldürmeden tutuklanmalı. Eşleri eliyle maktul kadınlarında eşlerinin tenkil kararları vardı onların başına gelenin benim başıma gelmesini istemiyorum, bana müzaheret edin lütfen” şeklinde konuştu.

Share: