Hayranları üzen kareler! Geleceğe Dönüş’ün iki efsanesi yıllar sonra tıpkı araya geldi

80’li yılların söylence filmi Geleceğe Aktarılma’ün (Back To The Future) iki efsane karakteri Marty McFly ile Hekim Emmett Brown 37 yıl bilahare yeniden benzeri araya geldi. Fantastik bili-çevirici türündeki filminin başrol oyuncuları Christopher Lloyd ve Michael J. Fox, New York’ta planlı Comic Con Festivali’nde panele katıldı.

HASTALIĞI İLERLEMİŞ

Fox’un sağlığı 1991’dahi Parkinson teşhisi konmasından bu yana bir nice hayranı taraftarın bulut konusu olmuştu. Esbak bölüm düzenlene etkinlikte hastalığın, mucize bir şekilde Fox’un vücuduna fiziki olarak engel verdiği sahnede yürürken belirtik görüldü.

BİRBİRLERİNE ÖVGÜ YAĞDIRDILAR

NTV’nin haberine göre, Michael J. Fox, Geleceğe Dönüş serisi için konuştuğu panelde, “Bu filmin sunu ongun yanı Chris’le çalışmaktı” diye Lloyd ile çalışmayı ‘eğlenceli’ bulduğunu da ekledi. Bunun nedenini dahi ünlü aktörün ‘bire bir bile olmasına’ bağladı. Fox, filmin başarısının kimyalarının uyuşmasıyla ilişkin olduğunu söylerken Lloyd da Fox’a medih kırcı sözler sarfiyat etti.

HAYRANLARINA NEŞELİ BİR ŞEKİLDE KARŞILIK VERDİ

Fox’un hastalığının aşamasının ilerlemesinden ortalık hareketlerindeki katılığa ve yavaşlığa karşın kendisini ve Christopher Lloyd’u ayakta alkışlayan binlerce hayranına neşeli tıpkı şekilde umum sallarken morali yüksek görünüyordu. İkili hayranlarını alay malay selamlarken birbirlerine sarılmayı üstelik boşlama etmedi.

Share: