Hedef bebeğin annesi ve 2 arkadaşı tutuklandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde işkence sonucu hayatını kaybeden 2 yaşındaki bebeğin ölümüyle ilişik yerine gözaltına alınan anne ve 2 arkadaşı tutuklandı, 1 ibret adli kontrolle serbest bırakıldı.

Geçtiğimiz hafta Pamukkale ilçesine sınırlı Cumhuriyet Altını Mahallesi’nde meydana mevrut olayda, 21 maaş Uğur Aslan Kılıç’ın ezinç sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

Vücudunda haddinden fazla sayıda sigara izmariti ve darp izleri olan Tasavvur bebeğin, işkence sonucu hayatını kaybetmesinin arkası sıra görüngü yerinden kaçan temel Güler K. (27), saklandığı apartta gözaltına alındı. Detaylandırılan sormaca çerçevesinde, bebeğin ölümüyle ilgileri olabileceği melhuz A.E., V.Y. ve Y.Y. üstelik yakalandı.

Günlerdir sorguda olan 4 nahoş, bu sabah saatlerinde kilolu asayiş önlemleri altında adliyeye gönderme edildi. Şüphelilerin Murat bebeğin ölümüyle ilgilendiren suçu üstlenmedikleri öğrenilirken, şüphelilerden esas, V.Y. ve A.E. tutuklanırken, Y.Y. ise adli kontrol neredeyse azade bırakıldı. – DENİZLİ

Share: