Hem doğal üs suyu alıyor hem kasaba temizliği yapıyorlar

Hem doğal hakikat suyu alıyor hem kasaba temizliği yapıyorlar

ERZURUM – Erzurum Palandöken Dağı’ndan akarsu almaya mevrut refik grubu bölgede belde temizliği da yaparak belde duyarlılıklarını ortaya koyuyorlar.

Palandöken’den 2 bin 520 rakımdan incitici suyu almaya mevrut Lütfü Keleşoğlu ve arkadaşları evvel bidonlarla sularını alıyor elan sonra ski merkezin üstelik mekân temizliği yapıyorlar.

Genellikle 15 günde benzeri su almaya geldiklerini söyleyen Lütfü Keleşoğlu; “7-8 bidonumuz var, sanayide birlikte bire bir yazıhanemiz var orada çay demlendirmek için 15 günde benzeri evet buradan evet bile Hasankale yolundan su alıyoruz, amma buranın suyu bildirme güzeli, gelip buradan dolduruyoruz. Müslüman’a yakışan bulunduğu ortamı, gittiği yeri bağışlamak. Toplumda biraz bilinçli olursa, geldiği yere çöpünü atmazsa, efsanevi bile gittiği yeri pisletmez ama bazen insanları Cenabıhak reform etsin çevreyi pisletiyorlar. Az Buçuk daha duyarlı kalkmak lazım, çevreyi temiz ağrımak geçişsiz” dedi.

Sularını alıp çöpleri tıpkı poşete toparlayan Keleşoğlu ve arkadaşları çöpleri bile araçlarına yükleyerek site merkezinde çöpe atıyorlar.

Share: