Ilbay Epcim ve Başbuğ Pekmezci Bayburtspor amacıyla temaslarda bulundular

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim ile Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, TFF 2. Ligde edisyon günler geçiren Bayburt Hususi İdare Sporun geleceğini planlamak üzere İstanbul’da Bayburtlu gelişim adamlarını mülakat ettiler.

Bayburt Hususi İdare Sporun ortamında bulunduğu durumdan yer gücük sürede şüphesiz çıkabileceğinin ele alındığı görüşmelerde Başkan Pekmezci ve Vali Epcim Bayburtlu hareket adamlarını musahabe ederek istişarelerde bulundular.

Pekmezci, 3 günlük kilolu tıpkı programla gerçekleştirdikleri ziyaretlerin peşi sıra yaptığı açıklamada, “Valimiz Cüneyt Epcim ile bu arada 3 günlük programımızda Bayburt Hususi İdare Spor Kulübümüzün geleceğini planlamak üzere İstanbul’da bulunan aksiyon adamlarımız Fuat Guguloğlu, Fuat Fettahoğlu, Nuh Aydınlık, Sunay Turan, Yüksek Osman Bereketli, Reşat Narman, Erek Bayburtlu, Dr. Hicabi Gökdereli, Mehmet Adıgüzel ve Başkomutan Akgün’ü ziyaret ettik ve toplantılar gerçekleştirdik. Bizlere İstanbul’da işyerlerinin kapılarını açarak, konuk fail bulunmaz hemşehrilerimizin temas birine ayrı ayrı misafirperverlikleri ve destekleri üzere teşekkürname ediyoruz” ifadelerini kullandı. – BAYBURT

Share: