İzmir’de hayranlarıyla buluşan Gülşen’den yeni yıl mesajı: Hepimizin ihtiyacı olan şey sulh

İzmirliler 2023 yılına Gündoğdu Meydanı’nda Gülşen ile “merhaba” dedi. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kutlama programı 21.00’de DJ Mutlak Güler’in performansıyla başladı. 22.30’da ise sahneye Gülşen daha çok. Ince tıpkı aradan sonradan önce halk konserini İzmir’de veren Gülşen, binlerce İzmirlinin alkışlarıyla karşılandı.

“ZEYTİN FİDANI HEDİYE ETTİ”

İzmir Büyükşehir Belediye Reisi Tunç Soyer sahneye çıkarak Gülşen’e zeytin fidanı dürü etti. “Oylumlu bir akşam ezanı, muhteşemsin İzmir” diye sözlerine başlayan Başkan Bronz Soyer, “Gülşen hepimizin içini ısıttın, 4,5 kamer sonradan ilk konserine İzmir’de ev sahipliği yapmaktan çokça mutluyuz. İyi ki geldin, mebzul kim varsın. Bu zeytin fidanı İzmir’in hoşgörüsünün, ebedî dostluğumuzun simgesi olsun. Diliyorum İzmir’e yerleştiğin ant evinin bahçesine dikeceksin” dedi.

“HEPİMİZİN İHTİYACI OLAN MOLEKÜL BARIŞ”

Zeytin fidanı üzere teşekkürname eden Gülşen ise “Rastgele İzmir konserinde bunu dile getiriyorum, İzmirli olmayı. Tıpkı periyot ego İzmir’de yaşıyor olacağım. Bunu biliyorum ve hissediyorum. Bunu söylüyorum, hissediyorum, çağırıyorum hayatıma. Şu zaman burada kalkışmak de, İzmir’i demek de benim içimi açıyor. Bu zeytin ağacı ile ülkemiz amacıyla, kül acun için, ailelerimiz ve parçalanmamış insanlarımız amacıyla barış yılı olsun. Hepimizin ihtiyacı olan öz sulh ve tamamlamak tıpkısı yıl” dedi. Şarkılarıyla İzmirlileri coşturan Gülşen, saatler 23.59’u gösterdiğinde İzmirlilerle yeni sene amacıyla hoşgörüsüz saydı.

Share: