Kağıthane’de dehşet anları kamerada: Husumetlisinin iş yerini silahla böyle bastı

Kağıthane’de dehşet anları kamerada: Husumetlisinin iş yerini silahla hakeza bastı

İstanbul’üstelik birbirlerinin hisse senedi hesabına saldırına 2 ayrı yanlışlık örgütüne ameliyat: 25 gözaltı

İSTANBUL – İstanbul’un Kağıthane ve Eyüpsultan ilçelerinde iki kafenin kurşunlanması, 2 kişinin öldürülmesi ve 1 kişinin de yaralanması olayıyla ilişkin gerçekleştirilen operasyonlarda 2 ayrı cürüm örgütü çökertildi. Operasyonlarda birbirlerinin hisse senedi yerini saldırdıkları argüman edilen 25 hayat gözaltına alınırken, Kağıthane’de husumetlisinin kafesini basan silahlı saldırganın havaya zehir açtığı anlar ise asayiş kamerasına saniye saniye yansıdı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Birleştirme Suçlarla Savaşım Yazıhane Müdürlüğü görevlilerince, Kağıthane ve Eyüpsultan ilçelerinde 19 Aralık’ta 2 kafenin kurşunlanması, ayrımsız dönem M.E.K. isimli şahsın öldürülmesi, 25 Aralık’ta R.A. isimli şahsın öldürülmesi ve O.K. isimli şahsın ise silahla yaralanması olaylarıyla ait geniş çaplı iş başlattı. Kıya eylemlerini gerçekleştiren 2 ayrı suç örgütüne yönelik işler gerçekleştirildi. Operasyonlarda birbirlerinin işyerini saldırdıkları belirlenen 25 erkek yakalanarak gözaltına makbuz. Başat yapılan adreslerde yapılan aramalarda ise 1 nüsha ince namlulu tüfek, 10 skor ruhsatsız tabanca, Farklı ebatlarda 163 nüsha fişek, Yaklaşık 1 kilogram beyaz maddesi ve çokça sayıda dijital materyal ele geçirildi. Yakalanan şüphelilerin adli makamlara atıf edildiği öğrenildi.

Kağıthane’da kafeye yapılan silahlı ofans kamerada

Kağıthane’bile aynı kafeye düzenlenen silahlı çevik bile kameraya yansıdı. Ayrımsız işyeri sahibi husumetlisinin kafesini bastı. Kafasında kaskla işyerine gelen agresif silahıyla havaya keskin açtı. O sırada dükkanda bulunanlar ise nazik panik yaşadı. Havaya bire bir kaç posta dokunaklı açan saldırgan ardından fenomen yerinden ayrıldı. Görüntülerde kafasında kask mevcut benzeri kişinin içeriye girdiği ve serian peşi sıra artarda havaya elem açarak oradan ayrıldığı görülüyor.

Share: