Kanser tedavisi gören Bergüzar Çağlayan, kendisini aramayan Nükhet Duru ve Ayta Sözeri’ye sitem etti

YouTube kanalında yaptığı programlarla serbest tıpkı hayran kitlesine ulaşan muvaffakiyetli çekimci Dürü Edvar, tıpkısı süredir akciğer kanseriyle uğraş ediyor. Geçtiğimiz haftalarda İzmir’de 4,5 saat süren tıpkı operasyon geçiren Çağlar, bu süreçte kendisini aramayan iki ünlü isme kırgınlığını dile getirdi.

“NÜKHET ARINMIŞ VE AYTA SÖZERİ BENİ ARAMADI”

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından YouTube kanalına veda eden Hediye Çağlayan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Deminden saçma sapan kaprislerimle bire bir dakikanızı alacağım. Hastalığım sırasında o kadar çokça arayan soran yazan oldu kim, düpedüz bu büyüklüğünde sevildiğimi bilmiyordum. Hepinize minnettarım. Amma iki kişinin aramaması beni çokça üzdü birisi Nükhet Duru, gayr Ayta Sözeri. Bu sitem değil” dedi.

“YERYÜZÜ SEVDİKLERİMİZİN SEVDİĞİ OLAMIYORUZ KIMI ZAMAN”

Çağlar paylaşımın devamında ise “Sitem etmeye hakkım namevcut zaten. Bu yalnız, özlük sınırlarımı elan ongun çizmek üzere kendime ayrımsız uyarı. Hepimize minnettarım. Sonsuza arbede… Sunma sevdiklerimizin, güçsüz sevdiği olamıyoruz bazen! İnsan kırılıyor” ifadelerini kullandı.

Share: