Karabük haberleri! Içtimai Yapılış Safranbolu’da bir nice alanda bakım vermeye bitmeme ediyor

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde Safranbolu Belediyesi Toplumsal Tesisi hem kentte yaşayanların hem üstelik şehir dışından gelenlerin yol uğrağı noktası olmaya devam ediyor.

Kapılarını açtığı 2021 yılından bu yana 50 bin’in üzerinde konuk ağırlayan Safranbolu Belediyesi Içtimai Tesisi akla yatkın fiyatları ve tatil alanları ile birçok alanda hizmet veriyor.

Gösterilen ilgiden ve olumlu dümbelek dönüşlerden iri tıpkı sevinme duyduklarını ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Öncelikle hakeza sunturlu benzeri ambiyansı oluşturdukları üzere yekpare mesai arkadaşlarıma teşekkürname ediyorum. Amacımız ailelerimizin ve misafirlerimizin sunturlu, rahat tıpkısı ortamda sadece yemeklerini yemeleri değil bire bir zamanda günün stresini atabilmeleri idi. Burada oluşturduğumuz profesyonel kadromuzla üstelik bunu başardık” dedi.

Içtimai Tesis’e mecbur ikinci katta bakım veren salonda ise evlenecek çiftlerin nazik beğenisini topladığını sözlerine ekleyen Başkan Elif Köse, Yalnızca 2022 yılında 30’un üzerinde kına ve nişan gibi törenlere karı sahipliği yaptığını sözlerine ekledi. – KARABÜK

Share: