Karabük’ten güdük güdük

Karabük Valisi Fuat Gürel, Eflani ilçesinde mahalle ve köy muhtarlarıyla bire bir araya gelerek talepleri ve sorunları dinledi.

Eflani Borsa İstanbul Çokça Programlı Anadolu Lisesinde gerçekleşen toplantıya, Vali Gürel’in birlikte Eflani Kaymakamı Büşra Sıra, İl Kurnaz Komutanı Garip Gümüş, İl Güvenlik Müdürü Kıymetiharbiye Yırtar, Eflani Belediye Reisi İbrahim Ertuğrul, İl Hususi İdaresi Umumi Sekreteri Mehmet, İl Genel Sedir üyeleri Ahmet Antrenör ve Mutlu Aydınlık, gurur müdürleri, mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Ilbay Gürel, yatırımcı hava müdürleri tarafından Eflani ve köylerinde yapılan, yapımı süren ve biten çalışmalarla ilişik bilgelik aldı, mahalle ve köy muhtarlarının rica ve sorunlarını dinledi.

İl Müftüsü Katarakt’dan Vali Gürel’e ziyaret

Ilbay Fuat Gürel, Camiler ve Ilmek Görevleri Haftası zımnında İl Müftüsü Ercan Aksu ve beraberindeki heyeti ağırladı.

Aksu, ziyarette, hafta kapsamında yapılacak etkinliklerle ilgilendiren bilgelik verdiği Ilbay Gürel’e günün anısına kitap ödül etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gürel, Katarakt nezdinde kamu din görevlilerinin haftasını kutladı.

Safranbolu’da bulaşan geçitleri kırmızıya boyandı

Safranbolu ilçesinde, İçişleri Bakanlığınca “Yayalara öncelik duruşu, hayata saygı duruşu” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında program düzenlendi.

Kaymakam Şaban Ardıl Muharrir ile Şehremini Elif Köse, Sadri Artunç Caddesi’nde trafikte yaya önceliğine dikkati ahzetmek ve sürücü duyarlılığını tezyit etmek için gerçekleştirilen programda, öğrencilerle sâri geçidini kırmızıya boyadı.

DÜRÜST Tümen İl Başkanı Altınöz, asfalt çalışmalarını inceledi

DÜRÜST Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, Ovacık ilçesi Boyalı-Küçüksu arasındaki yunak asfalt çalışmalarını inceledi.

İl Umumi Sedir Başkanı Ahmet Sözen, AK Öğür Ovacık İlçe Başkanı Ahmet Delicesine ve İl Genel Sedir üyeleri Ahmet Parçalanmamış ve Halil Okumuş’la birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Altınöz, çalışanlara kolaylıklar diledi.

DÜRÜST Parti Karabük Teşkilatı, Eflani’de vatandaşlarla buluştu

YANLIŞSIZ Parti Karabük Teşkilatı’nın “Karşı Karşıya 100 Çağ” programı, Eflani’de bitmeme etti.

Mebus Topluluk Ünal ve düzenleme mensupları, program kapsamında Şenyurt, Karlı, Gökgöz, Akören, Koltucak, Mülayim ve Halkevli köylerinde vatandaşlarla aynı araya geldi.

Mebus Ünal’a, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, İl Umumi Heyet Üyesi Yüksek Özdemir, İl Umumi Sedir Üyesi Ongun Münevver ve kuruluş mensupları zevcelik etti.

Share: