Karaca yollarında format

Kişmiri yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde sakil gidilmesi, gidiş geliş belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Ankara Mekân Otoyolu’nun Konya- Polis Güçleri Akademisi kavşakları 14-18. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun Konya istikameti ile Çankaya Kavşağı’nın Konya katılma kolu trafiğe kapatılarak muvasala başka istikametten iki taraflı sağlanıyor.

Ankara- Niğde Otoyolu’nun Kırşehir Kavşağı-Ağaçören bağlantı yolunun 1-3. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu sebeple angajman yolunun Kırşehir istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım özge istikametten iki yönlü sürdürülüyor.

Beyşehir- Seydişehir yolunun 9-13 ve 22-31. kilometrelerindeki imal çalışmaları dolayısıyla ulaşıma mukassem yolun bir bölümünden iki yönlü izin veriliyor.

Kangal-Alacahan- Hekimhan yolunun 15-17. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik meni ve işaretçilerine ilgi etmeleri gerekiyor.

Korkuteli-Elmalı yolunun 26. kilometresinde patlatmalı yapım çalışması cihetiyle bugün 13.00-15.00 saatlerinde misil aralıklarla trafiğe kapatılacak.

Nevşehir- Ürgüp yolunun 16-18. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle erişim kontrollü sağlanıyor.

Kastamonu-Ilgaz- Çankırı yolunun 71. kilometresindeki Ilgaz 15 Orak Ayı İstiklal Tüneli’nde bakım, tamirat ve saffet çalışmaları dolayısıyla saat 18.00’e kadar Çankırı-Kastamonu istikametindeki sol tüpte ulaşım bir tane şeritten gerçekleştirilecek.

Lapseki-Çanakkale- Ezine yolunun 2-3. kilometrelerinde düzeyli dudak çalışmaları sebebiyle uç kolları trafiğe kapatılarak, sürücüler almaşık güzergahlara yönlendirilecek.

Malatya-Akçadağ- Elazığ yolunun 52-53. kilometrelerinde (Kapıkaya mevkisi) yapım çalışmaları dolayısıyla erişim kontrollü bitmeme ediyor.

Hopa-Borçka- Artvin yolunun (Borçka-Artvin kesimi) 47-65. kilometrelerindeki 11 tünelde katışıksızlık çalışması nedeniyle zaman saat 18.00’e büyüklüğünde muvasala bir tane şeritten kontrollü sürdürülecek.

Share: